PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorostenecké týmy porazily v přípravě Frýdek-Místek i podruhé

S t u d é n k a – Mladší i starší dorostenci HC ZUBR Přerov měli druhý zářijový den na programu odvetné přípravné duely s Frýdkem-Místkem. K zápasům cestovali do Studénky, kde si obě přerovská družstva připsala vysoká vítězství. Mladší dorostenci sice od osmé minuty prohrávali, ale ztrátu brzy smazali a definitivně rozhodli zápas díky kanonádě ve druhé třetině. Stejná část hry byla klíčová i v následném utkání starších dorostenců. Ti ale v polovině zápasu tempo hodně zvolnili a povolili svému soupeři výrazný náskok alespoň částečně snížit. Třetí třetina už ale opět patřila Zubrům, kteří nakonec porazili Frýdek-Místek 10:4, tedy stejným výsledkem jako v prvním utkání na domácím ledě.

Mladší dorost:

HC Frýdek-Místek – HC ZUBR Přerov 1:7 (1:2, 0:5, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Čverčko (Carbol) – 11. Ministr (Novák), 13. Pochyla (Tomaník), 23. Weintritt (Pochyla), 24. Ministr (Novák, Blahunek), 36. Weintritt (Pochyla), 38. Novák (Ministr), 40. Tomaník (Metelka). Rozhodčí: Rapák, Kukelka. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 1:0, 1:7.

HC Frýdek-Místek: Gánovský (31. J. Válek) – Slavík, Hykl, Štaffa, Fluksa, Mrázek, Sztwiertnia, Pavlík, Flok, Dostál, Čverčko, Carbol, Kocháň, Berski, V. Válek, Cygel

HC ZUBR Přerov: Kašpárek (32. Schneider) – Ministr, Blahunek, Novák, Kubíček, Podepřel, Nossek, Vlach, Matlocha, Smolka, Hradila, Weintritt, Pochyla, Tomaník, Jančařík, Metelka, Harásek, Bochňák, Solař, Sedlák, Válek

Starší dorost:

HC Frýdek-Místek – HC ZUBR Přerov 4:10 (1:2, 3:5, 0:3)

Branky a nahrávky: 10. Čahoj, 31. Rykala (Gavlas), 31. Rykala (Carbol), 33. Rykala (Volný) – 6. Rajnoch (Čelko, Šnirc), 20. Šnirc, 22. Karola (Spěvák), 22. Čelko, 26. Spěvák, 27. Padalík (Kratochvíl), 30. Šnirc (Čelko, Rajnoch), 45. Spěvák (Kratochvíl), 54. Šťastný (Rajnoch), 57. Mašíček. Rozhodčí: Rapák, Kukelka. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 4:7, 4:10

HC Frýdek-Místek: Horváth – Blažek, Gavlas, Fojtík, Vančo-Minařík, Ďuriček, Čahoj, Volný, Carbol, Czylok, Rykala, Káňa, Strkač, Lasák

HC ZUBR Přerov: Málek (30. Grigárek) – Mašíček, Běhal, Zbořil, Tomiga, Šťastný, Kundrátek, Duda – Čelko, Rajnoch, Šnirc – Němec, Gremlica, Kratochvíl – Zapletal, Karola, Spěvák – Siegel, Padalík