PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Dorost: V přátelském utkání s Draky druhá výhra

P ř e r o v - Dorostenci HC ZUBR Přerov dnes sehráli na domácím ledě druhé přátelské utkání s týmem mladých šumperských Draků. Po nedělním vítězství 4:2 v Šumperku si Zubři s extraligovým soupeřem poradili i na domácím ledě a radovali se z vítězství. Draci se v úvodu zápasu dostali do rychlého dvoubrankového vedení, ale to bylo na dlouhou dobu z jejich strany vše. Přerovským Zubrům se povedlo ještě v první třetině otočit skóre a čtvrtý přesný zásah přidat ve druhé části hry. Ve třetí třetině sice mladí Draci snížili na 4:3, ale domácí dalšími dvěma góly zpečetili konečný výsledek zápasu na 6:3.

HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk 6:3 (3:2, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 6:47 Javora (Kreisel), 12:22 Šťastný, 18:13 Vodák, 33:53 Stoklásek (Navrátil), 50:55 Kreisel (Malínek), 56:59 Šťastný (Hrabal) - 2:13 Vachutka (Prokopec, Fořt), 4:44 Pezda (Holinka, Řehák), 48:00 Vachutka. Vyloučení: 9:7, navíc Pezda (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. Oslabení 0:0. Rozhodčí: Kaláb - P. Dučák, Dohnal. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 6:3.

HC ZUBR Přerov: Dohnal (30. Sovják) - Kostiha, Bachánek, Kreisel, Matyáš, Vávra, Šimon, Šťastný, Schejbal, Javora, Navrátil, Loupal, Klimecký, Vodák, Jordán, Stoklásek, Hrabal, Brada, Kocan, Malínek, Žůrek

HK Mladí Draci Šumperk: Hoffmann (13. Dvouletý, 21. Hoffmann, 41. Dvouletý) - Sóos, Macek, Němec, Blaháček, Hradil, P. Hradil, Vachutka, Prokopec, Řehák, Fořt, Holinka, Kovář, Gorčík, Hroch, Kobza, Nevrlý, Štefan, Pezda, M. Horváth