ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Ústí nad Labem 2:1 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | DOROST: Přerov - Havířov 0:3

Charitativní akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka vynesla čtvrt milionu korun

Charitativní akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka vynesla čtvrt milionu korun
P ř e r o v – Další krásnou částku v rámci charitativních projektů HC ZUBR Přerov vynesla akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka. Na podporu Honzíka, bojujícího se zákeřným lymfangiomem, a jeho rodiny putuje 250 948 korun! Zubři srdečně děkují všem, kteří podpořili nejen akci, ale také Valáškovi samotné milými slovy podpory.

„Hokej s přesahem a pro všechny je dlouhodobým mottem klubu, které nám během sezony Chance ligy dává příležitost věnovat se dobročinným aktivitám. Ve chvíli, kdy jsme měli možnost pomoci někomu ‚od nás‘ z modrožluté rodiny, nebylo pochyb, že jde o šanci, kterou chceme jako tým proměnit. Jsme vděční za všechny, kteří naši iniciativu podpořili. Opět jsme ukázali, že SRDCE ZUBRA bije stále silněji nejen pod střechou přerovské MEO Arény. Čtvrt milionu porcí lásky a objetí je krásný společný výsledek, který můžeme poslat potřebným. Tímto děkujeme za podporu všem zúčastněným na projektu a přispěvatelům. Zejména pak také samotným Valáškům za jejich odvahu a sílu," řekla marketingová manažerka HC ZUBR Přerov Martina Hrušková.

Zubři si pro rodinu Valáškovu přichystali překvapení se sdělením výtěžku z akce. Z důvodu karanténních opatření prostřednictvím táty Romana poslali dárkové balení se Zubříkem pro Honzíka a vzkazem. Jak překvapení vypadalo, se můžete podívat ve videu.

Akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka probíhala formou sbírky na transparentní účet. Zubři ji zorganizovali na podporu rodiny Honzíka, který od narození bojuje s lymganfiomem – stále rostoucím nádorem v levé noze spojeným s poruchou lymfatického systému. Kvůli nemoci se mu už v přípravce rozplynul hokejový sen.

Akci podpořil i trenérský kolektiv Zubrů, management, hráči A-týmu, partneři klubu, fanoušci i široká veřejnost.

Pro tuto charitativní akci v rámci projektu SRDCE ZUBRA vzniklo v přerovském parku Velká Laguna promo video. Figurují v něm jak Honzík s rodinou, tak tým HC ZUBR Přerov.

Fotografie z natáčení videa

Při utkání se Vsetínem byl projekt oficiálně představen i fanouškům přímo v přerovské MEO aréně. Honzík s rodiči vhodil čestné buly.