P ř e r o v – Hokejový stánek přerovských Zubrů se v posledních dnech roku ponořil do již tradiční série mládežnických turnajů. Tu zahájili od pátku do neděle žákovské týmy hráčů ročníku narození 2004 a mladší, kteří bojovali o pohár ředitele Základní školy Želatovská. Přerované si na domácím kolbišti počínali výborně, v silné mezinárodní konkurenci pod vedením trenéra Martina Vojtka ani jednou neokusili hořkou chuť porážky a obhájili loňské zlato!
Výsledky zápasů na turnaji
pátek | 18.12. | 14:30 | HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno | 5:3 | (3:0, 2:3) |
Nejlepší hráči: Tobiáš Kuchta (HC ZUBR Přerov) – Eduard Šalé (HC Kometa Brno)
pátek | 18.12. | 16:00 | HC Košice – MHA Mountfield Martin | 0:5 | (0:4, 0:1) |
Nejlepší hráči: Patrik Jurčák (HC Košice) – Michal Ivan (MHA Mountfield Martin)
pátek | 18.12. | 17:30 | Slovakia Tigers – HC Letci Letňany | 2:8 | (2:6, 0:2) |
Nejlepší hráči: Jakub Uhliar (Slovakia Tigers) – Tomáš Kudrna (HC Letci Letňany)
sobota | 19.12. | 10:30 | HC ZUBR Přerov – HC Košice | 4:1 | (3:0, 1:1) |
Nejlepší hráči: Michal Tomeček (HC ZUBR Přerov) – Filip Janočko (HC Košice)
sobota | 19.12. | 12:00 | MHA Mountfield Martin – Slovakia Tigers | 7:0 | (3:0, 4:0) |
Nejlepší hráči: Michal Kamien (MHA Mountfield Martin) – Dominik Pavlák (Slovakia Tigers)
sobota | 19.12. | 13:30 | HC Kometa Brno – HC Letci Letňany | 1:2 | (0:1, 1:1) |
Nejlepší hráči: Bronislav Daněček (HC Kometa Brno) – David Šercl (HC Letci Letňany)
sobota | 19.12. | 15:00 | HC Košice – Slovakia Tigers | 1:3 | (1:2, 0:1) |
Nejlepší hráči: Aurel Vrašťák (HC Košice) – Matúš Truban (Slovakia Tigers)
sobota | 19.12. | 16:30 | HC Letci Letňany – HC ZUBR Přerov | 2:3 | (1:3, 1:0) |
Nejlepší hráči: Filip Blažek (HC Letci Letňany) – Jakub Galnor (HC ZUBR Přerov)
sobota | 19.12. | 18:00 | HC Kometa Brno – MHA Mountfield Martin | 3:1 | (1:0, 2:1) |
Nejlepší hráči: Štěpán Linka (HC Kometa Brno) – David Nátny (MHA Mountfield Martin)
neděle | 20.12. | 07:30 | MHA Mountfield Martin – HC Letci Letňany | 0:3 | (0:1, 0:2) |
Nejlepší hráči: Samuel Sákal (MHA Mountfield Martin) – Jakub Hnízil (HC Letci Letňany)
neděle | 20.12. | 09:00 | Slovakia Tigers – HC Kometa Brno | 2:4 | (2:2, 0:2) |
Nejlepší hráči: Miloš Bobula (Slovakia Tigers) – Roman Otava (HC Kometa Brno)
neděle | 20.12. | 11:45 | HC ZUBR Přerov – MHA Mountfield Martin | 2:0 | (1:0, 1:0) |
Nejlepší hráči: Martin Vojtek (HC ZUBR Přerov) – Patrik Masnica (MHA Mountfield Martin)
neděle | 20.12. | 13:15 | HC Kometa Brno – HC Košice | 5:0 | (1:0, 4:0) |
Nejlepší hráči: Michael Schnattinger (HC Kometa Brno) – Denis Sasák (HC Košice)
neděle | 20.12. | 14:45 | Slovakia Tigers – HC ZUBR Přerov | 1:1 | (1:0, 0:1) |
Nejlepší hráči: Matias Kunka (Slovakia Tigers) – Matyáš Válek (HC ZUBR Přerov)
neděle | 20.12. | 16:15 | HC Letci Letňany – HC Košice | 4:0 | (3:0, 1:0) |
Nejlepší hráči: Erik Sabol (HC Letci Letňany) – Maxim Štrbák (HC Košice)
Konečné pořadí
1. HC ZUBR Přerov, 2. HC Letci Letňany, 3. HC Kometa Brno, 4. MHA Mountfield Martin, 5. Slovakia Tigers, 6. HC KošiceNejlepší hráči týmů
HC ZUBR Přerov – Michal TomečekHC Letci Letňany – Petr Kužel
HC Kometa Brno – Eduard Šalé
MHA Mountfield Martin – Ivan Thomka
Slovakia Tigers – Samuel Sabo
HC Košice – Rastislav Eliáš
All Stars – nejlepší hráči turnaje
Nejlepší brankář: Jakub Hnízdil (HC Letci Letňany)Nejlepší obránce: Tomáš Raška (HC ZUBR Přerov)
Nejlepší útočník: David Buršík (HC ZUBR Přerov)
Nejužitečnější hráč: Petr Křišťan (HC Letci Letňany)
Ceny všem nejlepším hráčům předal Mgr. Přemysl Dvorský Ph.D., ředitel Základní školy Želatovská.
Sestava Zubrů na turnaji
Martin Vojtek, David Němec – Marian Koblížek, Adam Tomiga, Matyáš Válek, Tomáš Raška, Tobias Tatýrek, Tomáš Pečinka, Matěj Škňouřil, Ondřej Kolařík, David Buršík, Tadeáš Hlávka, Filip Skřeček, Michal Tomeček, Tobiáš Kuchta, Matyáš Plchot, Jakub Galnor, Patrik Dohnal, David Svozil, Martin Zdráhal.Trenér: Martin Vojtek, Vedoucí týmu: Pavel Hlávka.