Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Novinka v MEO Aréně: Do první ligy půjdou Zubři s ekologickými vratnými kelímky

Novinka v MEO Aréně: Do první ligy půjdou Zubři s ekologickými vratnými kelímky
P ř e r o v – Na hokejové fandy HC ZUBR Přerov čeká od letošní sezóny při nákupu občerstvení novinka v podobě vratných kelímků na nápoje, které nahradí dosavadní jednorázové. Tuto novinku na stadion přináší generální sponzor mužstva, pivovar ZUBR. Kelímky s logem pivovaru a hokejového klubu budou poprvé k dispozici již na prvním přátelském duelu mezi Zubry a Šumperkem, který se odehraje ve čtvrtek 20.srpna.
„Spočítali jsme, že jen za loňskou sezónu se spotřebovalo více než 50 000 tisíc jednorázových kelímků, což představuje zhruba půl tuny odpadu. Nové kelímky jsou proto nejen ekologičtější, ale díky klipu na zavěšení také praktické. Věříme, že fanoušci také ocení i to, že pivo v tomto obalu vydrží delší dobu studené. Navíc se mohou stát i hezkým suvenýrem ze zápasu,“ představuje novinku Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru ZUBR.

Vratné kelímky jsou vyrobeny z kvalitního, odolného plastu a po každém použití budou umyty a opětovně použity. Hokejoví fanoušci při první koupi piva zaplatí vratnou zálohu 50 Kč. Po vypití nápoje se jim záloha vrátí zpět nebo v případě dalšího nákupu vymění použitý kelímek za čistý. Na závěr se může každý rozhodnout, zda kelímek vrátí a dostane zpět zálohu nebo si ho odnese jako suvenýr. Do budoucna se plánují i další grafické motivy na vratných kelímcích.