ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Olomouc - Přerov (sobota 16:15)  |  PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Junioři: Obrovský boj s Jihlavou skončil remízou

P ř e r o v - Rok 2009 zahájili juniorští hokejisté přerovského Zubru zápasem s Jihlavou. Domácí v první třetině lídra tabulky přehráli a dostali se do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině, která byla rozbitá častým vylučováním se postupně začala karta obracet a hosté snížili skóre na 2:1. V závěru druhé části hry jihlavští sahali i po vyrovnání, ale trestné střílení neproměnili. Třetí dějství přineslo velký tlak hostujícího týmu, který čtyři minuty před koncem vyústil v gól na 2:2. Obrovský boj s jihlavskou Duklou ve finálové skupině tak skončil smírně a oba týmy si do tabulky připsaly po jednom bodu.