ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín 2:6 | JUNIOŘI: Přerov - Mountfield HK 1:0 | DOROST: Plzeň - Přerov 8:1

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Dorost na Plzeň opět nevyzrál. Od indiánů dostal osmičku a z vyřazovacích bojů vypadl

sobota 16.3.2024 | Jakub Štěrba, Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P l z e ň – Hokejisté Přerova v rozhodujícím utkání série předkola play-off Extraligy dorostu nestačili na Plzeň na jejím ledě 1:8. Zubři po dvou třetinách ztráceli na Západočechy čtyři branky, stejný počet jich pak dostali v poslední dvacetiminutovce. O jejich čestný úspěch se v 43. minutě postaral Filip Koudela, jenž snižoval na průběžných 1:4. Přerov tak osmifinále prohrál 1:2 na zápasy a do čtvrtfinále se v této sezoně nepodívá.

Juniorka vyválčila vítězství nad Hradcem, osm minut před koncem rozhodl Hyža

sobota 16.3.2024 | Petr Komárek, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Hokejisté Přerova v čtvrtém kole skupiny O udržení udolali doma Hradec Králové 1:0, porazili ho podruhé během tohoto týdne a připsali si další důležité body v boji o záchranu DHL extraligy juniorů. Jediný gól zápasu vstřelil v 52. minutě dorážející Patrik Hyža. Zubři navázali na čtvrteční výhru na východě Čech, kde uspěli také těsným rozdílem 5:4. V dalším zápase se na svém ledě střetnou s regionálním rivalem Olomoucí.

Dorost v Plzni vysoko prohrál, o vítězi série předkola rozhodne závěrečné střetnutí

pátek 15.3.2024 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
P l z e ň – Hokejisté Přerova podlehli v druhém utkání osmifinále play-off Extraligy dorostu Plzni na jejím ledě vysoko 0:7. Domácí Škoda se rychle uklidnila, už po pěti minutách vedla o tři góly. Zubři ve zbylém průběhu duelu inkasovali ještě čtyřikrát, šesti body se blýskl útočník reprezentance do 18 let Adam Benák. Stav série je tak po dvou zápasech nerozhodný 1:1. O postupujícím do čtvrtfinále rozhodne sobotní třetí souboj, který proběhne opět na západě Čech.

Juniorka opět veze tři body z venku! V Hradci Králové těžili Zubři z výborných přesilovek

čtvrtek 14.3.2024 | Aleš Novotný, foto: Ronald Hansel
H r. K r á l o v é – Boj o udržení DHL extraligy juniorů pokračuje rychlým tempem, Zubrům se povedlo opět naplno bodovat na soupeřově ledě a udrželi se tak v těsném závěsu za budějovickým Motorem. Duel třetího kola skupiny o udržení v Hradci Králové byl po dvou třetinách vyrovnaný, pak si ovšem Přerované třemi góly vypracovali rozhodující náskok, který už Východočeši nedotáhli. Dvakrát mířil přesně Radim Hradil, po jedné trefě zapsali Adam Tomiga, Toms Mots a Tobiáš Kuchta.

Dvě Hradilovy trefy nestačily, juniorka Zubrů doma podlehla Českým Budějovicím

sobota 9.3.2024 | Petr Komárek, foto: Jan Gebauer
P ř e r o v – Hokejisté Přerova v druhém kole skupiny O udržení DHL extraligy juniorů nestačili na domácí půdě na České Budějovice 2:4. Skóre otevřel na konci první třetiny hostující Michal Kusak, na začátku druhého dějství vyrovnal Radim Hradil a v 38. minutě vrátil Motoru vedení Štěpán Hoch. Ten se v poslední desetiminutovce prosadil podruhé, poté navíc využil přesilovku Radek Tomas. Přerovský Hradil už pouze z trestného střílení snížil.

Dorostenci v Hradci Králové přišli o slibný náskok, v osmifinále play-off je čeká Plzeň

sobota 9.3.2024 | Petr Komárek, foto: Ronald Hansel
H r a d e c K r á l o v é – Hokejisté Přerova v závěrečném kole nadstavbové skupiny O pořadí v play-off Extraligy dorostu prohráli na ledě Hradce Králové 3:5. Zubři na východě Čech vedli 3:1, Mountfield ale dokázal utkání v poslední třetině otočit. Na straně Hanáků se dvakrát trefil Adam Dobřecký a jednou Filip Koudela. Přerov tak v osmifinálových vyřazovacích bojích jako desátý tým tabulky vyzve sedmou Plzeň. Série hraná na dvě vítězství odstartuje ve středu 13. března na přerovské půdě, druhý a případný třetí zápas se uskuteční v Plzni.