ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč 2:4 | Ml. dorost: HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov (neděle 13:30)
TVCOM.CZ: Manuál platební brány pro sledování přenosů ze zápasů WSM ligy | Počet prodaných permanentek: 701

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Starší dorost si připsal další tři body, doma si poradil také s Uherským Brodem

sobota 23.9.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v - Vinou vyloučení Prostějova ze soutěže odehráli starší dorostenci Zubrů druhý ligový zápas po čtrnácti dnech. V souboji s Uherským Brodem měli velmi dobrou první třetinu, v níž si vypracovali tříbrankový náskok. Poté se skóre často měnilo v přesilovkách, které dvakrát zužitkoval také soupeř. Výhra 8:3 zajistila Zubrům další tři body do tabulky. Jejich příštím sokem bude opět doma Kroměříž.

Do MEO Arény podruhé zavítala akce Pojď hrát hokej, opět se těšila velkému zájmu

pátek 22.9.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – V loňské sezoně Český svaz ledního hokeje zvýšil podporu výchovy mladých hokejistů. Nový projekt Týden hokeje s náborovou akcí Pojď hrát hokej měl skvělé výsledky, proto dostal zelenou i pro sezonu letošní. Ve čtvrtek 21. září zavítal také do přerovské MEO Arény, kam si našly cestu více než tři desítky dětí.

Je to cenné vítězství, musíme dál pokračovat v dobrých výkonech, řekl Filip Chytil

sobota 16.9.2017 | Petr Komárek

Mladší dorost je stále stoprocentní! O výhře nad Šumperkem rozhodl v první třetině

sobota 16.9.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Mladší dorostenci hráli první dva zápasy venku, třetí kolo ELIOD Extraligy už ovšem bylo ve znamení domácího souboje. Do utkání se Šumperkem vkročili Zubři velmi dobře, rychle se ujali vedení a poté těžili z přesilovek. Hosté pak sice v prostředním dějství snížili, avšak možné komplikace Přerov bleskově utnul čtvrtým gólem. Mladší dorost Zubrů tak má i po třetím kole stoprocentní bilanci.

Znovu bez inkasovaného gólu! Mladší dorost hladce zvítězil i v zápase s Technikou

čtvrtek 14.9.2017 | Aleš Novotný
B r n o – Dva duely venku s plným počtem bodů a skóre 10:0. Mladší dorost na ledě Techniky Brno, jenž je nováčkem ELIOD Extraligy, potvrdil velmi vydadřený vstup do mistrovských bojů. K vítězství Přerov nasměroval gól na konci první a v úvodu druhé tercie. Skóre pak Zubři, stejně jako ve Vsetíně, navýšili až na 0:5. Po Michalu Postavovi se tentokrát blýskl čistým kontem gólman Tomáš Suchánek. V sobotu se mladší dorost už představí na domácím ledě, kde bude od 11:30 hostit šumperské Draky.

Mladší dorost vstoupil do extraligy výborně, na Lapači zničil Vsetín pěti góly!

neděle 10.9.2017 | Aleš Novotný
V s e t í n – Souboje o body už naplno vypukly také v ELIOD Extralize mladšího dorostu a Zubři hned své první vystoupení zvládli na výbornou! Ve Vsetíně od samého začátku Přerované diktovali tempo a svou velkou herní i střeleckou převahu vyjádřili gólově. Valaši nakonec recept na brankáře Postavu nenašli, naopak Zubři domácího Málka překonali hned pětkrát.

Další stránky
123456>>