ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň 3:2 | Ml. dorost: HC ZUBR Přerov - Aukro Berani Zlín (ODLOŽENO)
AUKCE >>> Vydražte si jedinečný zubří růžový dres! Nikde jinde něco podobného neseženete!
ANKETA >>> Podpořte Jakuba Šlahaře v anketě Gól měsíce WSM ligy!

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Starší dorost: Technika statečně vzdorovala, tým Zubrů ale znovu body neztratil

pátek 19.1.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Už podruhé se starší dorost v nadstavbové části střetl s brněnskou Technikou. Zatímco pod Špilberkem Zubři vyhráli hladce, doma pro ně byl soupeř nečekaně obtížnou překážkou. Její zdolání se sice povedlo, avšak po obrovském boji. Přerov dvakrát zužitkoval přesilovku, ale spoustu dalších šancí mu pochytal brankář Horký. Hosté ve třetím dějství snížením zadělali na drama, ovšem modrožlutí už náskok nepustili a všechny tři body urvali pro sebe.

První venkovní výhra v nadstavbě, mladší dorost ukořistil tři body na ledě Vítkovic!

čtvrtek 18.1.2018 | Aleš Novotný
O s t r a v a – Venkovní duely v nadstavbové části ELIOD Extraligy se dosud mladšímu dorostu nedařily, ale na čtvrtý pokus už to vyšlo! I když byla sestava Zubrů opět nekompletní, dokázali uspět na kolbišti Vítkovic a získat cenné tři body. Přerov se dostal vedení o tři branky a přestože pak Ostravané průběh zdramatizovali, slavili modrožlutí plnohodnotné vítězství, jenž pak podtrhli čtvrtým gólem. Na skalpu soupeře se výrazně podíleli útočníci Patrik Kleniar a Filip Chytil, kteří zapsali tři kanadské body. První start za mladší dorost mají forvardi Michal Martinec a David Buršík.

Starší dorost podruhé v řadě neinkasoval, derby v Kroměříži přineslo další vítězství

neděle 14.1.2018 | Aleš Novotný
K r o m ě ř í ž - Nadstavbová část Regionální ligy staršího dorostu uhání rychlým tempem dál. V neděli servírovala už desáté kolo, jenž Zubry zavedlo do nedaleké Kroměříže. Tam Přerov nezaváhal a znovu ukořistil všechny tři body. Celkové čtyři góly si modrožlutí rovnoměrně rozložili do prvního a druhého dějství, zatímco domácí tým brankáře Machače po celých šedesát minut nepřekonal.

Mladší dorost s vedoucím Hradcem nezvládl závěr a poprvé doma v nadstavbě padl

sobota 13.1.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Ve třech domácích zápasech nadstavby byli mladší dorostenci úspěšní, ale čtvrtou výhru se jim přidat nepodařilo. Jejich vítěznou sérii v MEO Aréně utnul hradecký Mountfield, lídr tabulky. Ten se hned na začátku ujal vedení, ale ve druhé třetině byli o gól vpředu Zubři. Z dalších šancí se však Přerov neprosadil a místo toho smolně v závěru druhé části inkasoval. Třetí část ovládli Východočeši a odvezli si tak z Hané všechny tři body.

Další tři body pro starší dorost! Zubři doma devíti brankami smetli Uherský Brod

pátek 12.1.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Staršímu dorostu už běží druhá čtvrtina nadstavbové části Regionální ligy a přerovský tým pokračuje dál úspěšně! V domácím střetnutí s Uherským Brodem měli Zubři po celou dobu aktivitu na své straně a v prvních dvou třetinách ji vyjádřili také gólově. Soupeř se k výraznějšímu ohrožení klece domácích dostal až v periodě třetí za hodně nepříznivého stavu, ale brankáře Kocáka se mu překonat nepodařilo. Přerov navíc ještě v závěru skóroval a odnesl si tři body za vítězství 9:0.

Mladší dorost: Zubři po dvou domácích výhrách neuspěli, Havířov jim vrátil porážku

čtvrtek 11.1.2018 | Aleš Novotný
H a v í ř o v – Nadstavbová část ELIOD Extraligy mladšího dorostu již načala druhou čtvrtinu, tým Zubrů tak znovu zkřížil hole s Havířovem. Po nedávném domácím úspěchu tentokrát na kolbišti soupeře, kde však nastoupil bez svých opor, vyšel naprázdno bodově i střelecky. Ve vyrovnaném úvodním dějství se AZet ujal vedení a pak už zvýšil aktivitu, kterou vyjádřil i gólově. Modrožlutí dobývali havířovskou klec marně a připsali si v nadstavbě třetí venkovní porážku. Doma, kde se jim naopak daří, budou v sobotu hostit lídra tabulky - hradecký Mountfield.

Další stránky
123456>>