Děkujeme všem fanouškům a partnerům za přízeň, podporu a důvěru v sezóně 2016/2017.

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Chceme stále rozvíjet tréninkový program a zkvalitňovat trenérský tým, hlásí Kočara

pátek 28.4.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Sezona 2016/2017 už se zařadila do minulosti a Zubři netrpělivě očekávají tu další. Uplynulý ročník byl bohatý na události nejen co se týče A-mužstva HC ZUBR Přerov, ale také u mládeže, která si opět vedla výborně na své konto zapsala řadu dalších úspěchů. Uplynulý ročník mládežnického hokeje bilancoval sportovní manažer Vladimír Kočara.

Seznam tréninkových skupin mladých Zubrů pro letní přípravu na sezónu 2017/2018

středa 26.4.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Jak už bývá tradicí, úvod měsíce května bude začátkem letní přípravy na novou sezónu. Než tréninky na suchu začnou, svolalo vedení mládeže informační schůzky trenérů s rodiči. Na nich došlo k představení programu i rozdělení hráčů do tréninkových skupin. Ty vám nyní přinášíme níže v článku.

Informační schůzky mládežnických kategorií před začátkem přípravy na novou sezónu

pondělí 24.4.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Letní příprava na novou sezónu 2017/2018 už pomalu začíná klepat na dveře. Také letos její start Zubři naplánovali na 2. května. Ještě než tréninky na suchu začnou, uskuteční se schůzky trenérů jednotlivých kategorií mládeže s rodiči hráčů, na nichž bude představen program přípravy a dojde také k projednání dalších organizačních věcí.

Mladí Zubři se v závěru sezóny představili na spoustě turnajů, dařilo se jim skvěle

pátek 7.4.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Závěr sezóny přerovská mládež i letos doplnila pořádnou porcí turnajů. Všechny kategorie Zubrů se tak rozjely po zimních stadionech, aby bojovaly o ty nejcennější trofeje. Přerovu se jako vždy dařilo a proti svým soupeřům si připsal celou řadu vítězství. V článku přinášíme kompletní výsledkový souhrn ze závěru března a prvních dubnových dnů.

Zástupci města Přerova poděkovali starším žákům za obrovský úspěch na MČR

úterý 4.4.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Zubří mládež si v závěru března rozšířila svou již nesmírně bohatou galerii velkých úspěchů o další vynikající počin. Starší žáci totiž ovládli Žákovskou ligu a z Mistrovství republiky, jenž se konalo v Hradci Králové, přivezli bronzové medaile. Úspěch nezůstal bez povšimnutí - hokejisty totiž společně s florbalistkami ze ZŠ U Tenisu přijalo vedení města v čele s primátorem Vladimírem Puchalským.

Pavel Neuman: MČR bylo pro všechny školou nejen sportovní, ale také společenskou

čtvrtek 30.3.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Hodně dlouhá a na události bohatá sezóna 2016/2017 už nyní doznívá také u zubří mládeže, která si v minulém týdnu připsala na své konto další obrovský úspěch. Tým starších žáků ročníku 2003 totiž bravurně zvládl prestižní Mistrovství republiky v Hradci Králové, odkud přivezl bronzové medaile. Nejen o tomto skvělém počinu hovoří v obsáhlém rozhovoru trenér úspěšné kategorie Pavel Neuman.

Další stránky
123456>>