VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Mladí Zubři to umí i na horských kolech. Ukázali to při závodu na přerovské Laguně

pátek 11.5.2018 | Petr Komárek
P ř e r o v – Zvládají jezdit nejen na bruslích, ale i v sedle horských kol. Mladí hokejisté Zubrů o tom všechny přesvědčili v neděli, kdy sedmnáct z nich startovalo na AUTHOR ŠELA Marathonu na závodišti na Laguně. Poté ochotně asistovali u doprovodné střelby na branku, jejich kolegové z A–týmu se zase podepisovali na kartičky.

Ryšavý a Svozil absolvovali reprezentační kemp v Jihlavě. Skvělá akce, shodli se

pátek 4.5.2018 | Petr Komárek
P ř e r o v – Nechyběli mezi čtyřiceti nejlepšími hokejisty z ročníku 2003, kteří dostali pozvánku na reprezentační kemp. Přerovský útočník Martin Ryšavý a jeho kolega z obrany Stanislav Svozil sehráli v Jihlavě každý tři zápasy. Čeští trenéři rozdělili kádr na „červenou“ a „bílou“ část, na Vysočinu navíc dorazili Slováci a výběr jižního Švédska. Oba mladí Zubři si akci konanou v první polovině dubna pochvalovali.

Školička bruslení přitáhla do MEO Arény stovku dětí. Učily se obouvat brusle i padat

pondělí 23.4.2018 | Petr Komárek
P ř e r o v – Velký zájem zažívá akce Zubrů a Základní školy Želatovská s názvem Školička bruslení. Hned její první lekce se v pátek 20. dubna zúčastnilo sto dětí z přerovských mateřských školek. Na inline ploše MEO Arény se učily obouvání bruslí, oblékání chráničů a vůbec první krůčky s nimi. Pod dohledem zkušených instruktorů se budou na kolečkách zdokonalovat až do konce června.

Za postup do extraligy přišla odměna, starší dorost si užil týmovou akci na Rusavě

neděle 22.4.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Na začátku žádné velké plány nebyly, ale starší dorostenci se v Regionální lize brzy chopili taktovky a výhrami prošpikovanou sezonu završili postupem do extraligy. Obrovský úspěch, kterým zisk nové juniorské nejvyšší soutěže bezesporu je, nezůstal bez odezvy. Zubři dostali od klubu odměnu – na jeho účet si mohli užít týmovou akci v krásném prostředí Hostýnských vrchů.

Dvě extraligy? Přinese nám to ještě větší respekt v hokejové komunitě, říká Kočara

čtvrtek 19.4.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Dva obrovské úspěchy zubří mládeže? Na přelomu srpna a září, kdy vrcholila příprava, by takovému scénáři asi věřil málokdo, ale dorostenci dokázali napsat parádní sezonu. Mladší skončili na čtvrtém místě v republikovém měřítku a starší své tažení završili postupem mezi elitu, který znamená, že Přerov bude mít díky reorganizaci v mládeži obě extraligové soutěže. O skvělých počinech jsme si povídali s Vladimírem Kočarou, sportovním manažerem mládeže HC ZUBR Přerov.

Karel Plášek mladší si zahraje na mistrovství světa v Rusku. Plním si další sen, raduje se

čtvrtek 19.4.2018 | Petr Komárek
Č e l j a b i n s k – Premiéra v extralize, parádní výkony (nejen) v mateřském klubu, souhra s tátou, juniorský titul. Přerovský odchovanec Karel Plášek mladší prožívá parádní ročník. Všimli si toho i trenéři reprezentace do 18 let, a tak rychlého šikulu čeká další velká hokejová událost. Od 20. dubna si zahraje na mistrovství světa v Rusku.

Další stránky
123456>>