ONLINE >>> Ml. dorost: Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov (neděle 15:00)

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Starší dorost doma padl s Porubou, po utkání přezval pohár pro vítěze Regionální ligy

pátek 16.3.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Už s jistotou první příčky a bez několika svých opor nastoupil starší dorost do předposlední bitvy nadstavbové části doma proti Porubě. O osudu duelu rozhodla hned první tercie, v níž Přerované čtyřikrát inkasovali. Pak sice svou hru zlepšili, jenže gólově se prosadili až z přesilovek v závěru. Skóre jen zkorigovali na 2:4. Po zápase starší dorost HC ZUBR Přerov převzal pohár pro vítěze Regionální ligy staršího dorostu, nadstavbové skupiny „M“. Závěrečný duel nadstavby odehrají svěřenci trenérského tria Verlík, Kudělka, Školoud v neděli v Opavě a pak už je čeká kvalifikace o postup do extraligy.

Mladší dorost: Zubři zakončili nadstavbovou část těsnou porážkou v Mladé Boleslavi

čtvrtek 15.3.2018 | Aleš Novotný
M l . B o l e s l a v – Můj dům, můj hrad. Toto přísloví platilo ve všech dosavadních střetnutích s Mladou Boleslaví a ani napočtvrté se nic nezměnilo. Mladší dorostenci v posledním klání nadstavbové části na body nedosáhli a podlehli soupeři těsně 1:2. Na branky se čekalo až do třetí tercie, ve které Přerované sice srovnali, ale záhy Středočeši udeřili podruhé a Zubři i přes závěrečnou hru bez brankáře odpověď už nenašli. V neděli mladší dorost zahajuje čtvrtfinále play-off, první zápas série se odehraje ve Zlíně.

Závěr sezony dorostenců: Mladší vyzvou v play-off Zlín, starší čeká boj o extraligu

středa 14.3.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v - První tým Zubrů už sice své letošní působení ve WSM lize ukončil, ale mládež má své vrcholy sezony teprve před sebou. A rozhodně se bude na co dívat! Obě kategorie dorostu totiž nabídnou velmi atraktivní duely. Mladší dorost se ve čtvrtfinále play-off ELIOD Extraligy postaví proti Beranům ze Zlína a starší dorost má před sebou kvalifikaci o postup do nejvyšší soutěže.

Starší dorost: Zubři nedali Šumperku šanci, výhrou si zajistili účast v baráži o extraligu!

neděle 11.3.2018 | Aleš Novotný
Š u m p e r k - Je rozhodnuto! Starší dorostenci razili do Šumperka cestu s cílem dvě kola před koncem nadstavby definitivně potvrdit účast v baráži o extraligu, a to se jim podařilo. Bojovně hrající Zubři šli rychle do vedení a svůj náskok dalšími góly navyšovali, zatímco domácí Draci skórovali pouze jednou. Přerov tak po závěrečných duelech nadstavbové části s Porubou a Opavou čekají bitvy o postup mezi elitu. Jména barážových soků prozatím ještě nejsou známá. Nejpravděpodobněji to ale bude Jablonec nad Nisou a jeden z dvojice Ústí nad Labem a Třemošná.

Gól Tomáše Hanáka v oslabení. Od břevna do zad brankáře a do brány, usmíval se

sobota 10.3.2018 | Petr Komárek, Aleš Novotný

Mladší dorost díky bojovnému výkonu zdolal Zlín a pojistil si čtvrté místo v tabulce!

sobota 10.3.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v - Velký souboj o čtvrté místo, které zaručuje v úvodu play-off výhodu domácího prostředí. To byl sobotní zápas mladšího dorostu, v němž se Zubři postavili proti zlínským Beranům. Soupeř sice šel do vedení, ale Přerov brzy srovnal krok a navíc ve druhé třetině otočil skóre během oslabení. V závěru tým Zubrů získal už dvougólový náskok, jenže po snížení Zlína v power-play byly poslední vteřiny ještě dramatické. Svěřenci trenérů Neumana a Kočary už ale vedení 3:2 uhájili a potvrdili tak čtvrtou příčku.

Další stránky
123456>>