PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEZÓNU 2017/2018 | Počet prodaných permanentek: 525 (stav k 20.7.)
Druhá část prodeje permanentek začne v úterý 25.7. Pokladny v MEO Aréně budou otevřeny od 16:30 do 18:30.
Ve stejný den bude zahájen také další prodej prostřednictvím on-line systému.

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Mladší dorost zvládl na závěr letního drilu náročnou pěší túru, starší si užil bowling

neděle 2.7.2017 | Petr Komárek
P ř e r o v – Letní přípravu zakončili předposlední červnový den mladší dorostenci přerovských Zubrů. Extraligový celek se po vzoru pravých válečníků rozhodl dobýt kopec s mohutným hradem Helfštýnem. A za pomoci vlastních chodidel se mu to skutečně podařilo. Starší dorostenci měli o poznání snadnější program. Mezi sebou poměřili síly v bowlingu.

FOTO: Trenéři mládeže poděkovali na ZŠ Želatovská za spolupráci ve školním roce

pátek 30.6.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Zazvonil zvonec a školnímu roku je konec. V pátek 30. června dostali školáci vysvědčení a mohou si začít užívat spousty letních radovánek. Jak už bývá tradicí, na Základní škole Želatovská byli u posledních minut školního roku hokejoví Zubři.

Mladí Zubři se oblékli do výstroje, páteční trénink jim zpestřili hráči A-týmu

pátek 23.6.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Páteční ranní trénink mladí Zubři pravidelně absolvují pod vedením svých trenérů na inline ploše MEO Arény. Tentokrát ho ovšem měli zajímavě zpestřený, zavítali totiž na něj hráči A-mužstva. K Jakubu Ferencovi, který je také učitelem tělesné výchovy na Základní škole Želatovská a mládež takto připravuje každý pátek se ještě přidali Tomáš Sýkora a Mikuláš Zbořil.

Zubři už pošesté v MEO Aréně uspořádali Dětský den, účast byla znovu vysoká

čtvrtek 8.6.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – V letním programu mládežnických akcí má již dlouhodobě svoje pevné místo Dětský den HC ZUBR Přerov, který je určen pro děti z mateřských škol. Letos tomu samozřejmě nebylo jinak, Zubři jej uspořádali celkově už pošesté. MEO Aréna tak ve středu 7. června dopoledne žila sportovními hrami a celou řadou zajímavých soutěží.

S brankáři se hodně bavíme. Je důležité, aby cítili podporu, říká trenér Jiří Sklenář

úterý 30.5.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Po skončení aktivní kariéry působil tři roky mimo Přerov jako trenér brankářů, angažmá v Chomutově a v brněnské Kometě už jsou ale teď minulostí. Jiří Sklenář se vrátil zpátky k Zubrům a od začátku května již připravuje mladé gólmany přerovského klubu.

Atletické přebory dětí z mateřských škol byly už počtvrté s podporou hokejových Zubrů

úterý 23.5.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Rok se s rokem sešel, proto hřiště TJ Spartak Přerov poblíž plaveckého areálu opět přivítalo spoustu mladých sportovců, kteří si to rozdali na již tradičních Atletických přeborech mateřských škol. Této akci dávají Zubři pravidelně zelenou a nejinak tomu bylo i letos. Ti nejlepší opět obdrželi od klubu HC ZUBR Přerov zajímavé ceny.

Další stránky
123456>>