ONLINE >>> A-tým: HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov 4:2 | Ml. dorost: HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov 2:5

Mládež - Přehled článků

Vybrat sezónu

Skvělý výkon přinesl důležitou výhru v Třinci! Mladší dorost už má čtyřku na dosah

sobota 18.11.2017 | Aleš Novotný
T ř i n e c - Výhra zajistí Zubrům už téměř definitivní jistotu elitní čtyřky, porážka naopak přinese ještě komplikace. Mladší dorost odehrál v sobotu důležité klání na ledě Třince a po velmi bojovném výkonu zaslouženě získal všechny tři body! Po první části bylo sice skóre vyrovnané, ovšem prostřední dějství přineslo výraznou převahu Zubrů. Z řady šancí Přerované dvakrát skórovali a svůj náskok už nepustili. Hattrickem řídil třinecký skalp útočník Patrik Kleniar. Stoprocentní jistotu čtyřky může mladší dorost mít už v neděli, pokud Šumperk doma ztratí jeden bod v zápase se Zlínem.

Souboj prvního týmu s druhým pro Zubry, starší dorost doma hladce zdolal Techniku

středa 15.11.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v - Čtyřzápasová venkovní série už je minulostí a starší dorost tak po více než měsíci zase vyjel bojovat o body na domácím kolbišti. Ve středeční předehrávce navíc hostil brněnskou Techniku, která byla v tabulce druhá. Atraktivní duel rozehráli lépe právě Brňané, avšak jejich rychlá první trefa byla v zápase zároveň i poslední. Pak už se trefovali jen Zubři. Třikrát jim ke změně stavu pomohla přesilovka a zápas nakonec dovedli k jasné výhře 6:1, čímž navýšili náskok před druhou Technikou na osm bodů.

Nadační fond Vojtěcha Buriana zakoupil prvňákům pomůcky pro kompenzační cvičení

pondělí 13.11.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Nejmenší hokejisté HC ZUBR Přerov mají ve svých trénincích nově zařazena kompenzační cvičení. Pomůcky pro tuto aktivitu Zubři získali od Nadačního fondu Vojtěcha Buriana, jehož činnost byla zahájena letos v létě s cílem podpořit malé hokejisty.

Venkovní série bez ztráty bodu! Starší dorost si výhrou v Kroměříži upevnil pozici lídra

neděle 12.11.2017 | Aleš Novotný
K r o m ě ř í ž – Čtyři zápasy v řadě hráli starší dorostenci na hřištích soupeřů, těžkou sérii však zvládli na výbornou. Plnohodnotné vítězství zapsali Přerované také v derby s Kroměříží, která před zápasem za Zubry zaostávala jen o tři body. Po dvou třetinách sice bylo skóre vyrovnané, pak si ale modrožlutí vypracovali rozhodující náskok a čtvrtým gólem rychle reagovali na domácí korekci. Přerov ubránil v derby spoustu oslabení a výhrou 4:2 si upevnil pozici na čele tabulky. Ve středu 15. listopadu čeká na starší dorost konečně zase domácí utkání, v boji prvního týmu s druhým bude hostit Techniku Brno.

Přerov hostil turnaj projektu VTM, výběr Olomouckého kraje skončil na druhém místě

čtvrtek 9.11.2017 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Už dva roky běží projekt Českého svazu ledního hokeje Výchova talentované mládeže v krajích (VTM), který má za cíl mladým hokejistům od 11 do 15 let zajistit tu nejkvalitnější přípravu. Účastníci projektu mají tréninkový program ve svých klubech doplněný soustředěními a v sezoně absolvují navíc dva turnaje v rámci krajů. Jeden z nich se uskutečnil v přerovské MEO Aréně.

Nerušit, probíhá vyučování! Malé děti si v MEO Aréně užívají Školu bruslení

pondělí 6.11.2017 | Petr Komárek
P ř e r o v – Stejně jako v předchozích letech se po ledové ploše MEO Arény prohánějí malé děti. HC ZUBR Přerov si pro ně připravil tradiční akci s názvem Škola bruslení, kde absolvují celkem deset lekcí.

Další stránky
123456>>