VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Klub - Vstupenky

Jízdní řád čtvrtfinále play-off

Po základní části skončili Zubři v tabulce WSM ligy pátí. Jako soupeř v první fázi vyřazovacích bitev jim tedy připadl tým o jediné místo výš – čtvrtá Slavia Praha. Zápolení o postup dál vzhledem k lepší výchozí pozici Pražanů začne na jejich ledě, první dva zápasy tam proběhnou v úterý 27. a ve středu 28. února vždy od 18 hodin. Následovat budou dva dny volna, pak se čtvrtfinále přesune do Přerova. MEO se ve svém stánku představí v sobotu 3. a v neděli 4. března, oba duely odstartují v 17 hodin. Pokud se v prvních čtyřech zápasech o postupujícím nerozhodne, mohou na řadu přijít ještě nanejvýš tři střety. A to v tomto pořadí: v úterý 6. března v Praze (18.00), ve čtvrtek 8. března v Přerově (18.00), v sobotu 10. března opět v hlavním městě (hrací čas by případně Slavia upřesnila).

Permanentkáři mají do středy předkupní právo a lístky za stovku

Majitelé permanentních vstupenek si mohou své místo v MEO Aréně, na které chodili v základní části, zajistit předem. Stačí, když uplatní svou podstatnou výhodu – předkupní právo. To je časově omezené – od zahájení předprodeje vstupenek v pondělí 26. února (15.00) do devíti hodin dopoledne středy 28. února.

V případě uplatnění předkupního práva na své místo činí pro permanentkáře cena vstupenky na jedno utkání 100 korun. Od pondělí odpoledne do středy dopoledne tak ve srovnání s lidmi, kteří permanentku nemají, ušetří 20 korun. Navíc mohou počítat s jistotou, že jim sportovní zážitek nemůže nikdo vyfouknout. Na jednu permanentku přitom na jeden zápas náleží jeden cenově zvýhodněný lístek.

Termíny předprodeje: Na kase i online začne ve stejný den a čas

Předprodej vstupenek na dvě čtvrtfinálová utkání Přerova se Slavií Praha odstartuje v pondělí 26. února v 15 hodin. Klub ho pro všechny fanoušky a zájemce o návštěvu domácích představení Zubrů spustí jak na pokladně MEO Arény, tak ve své internetové prodejní aplikaci.

Online poběží předprodej nepřetržitě. Na pokladně MEO Arény se bude prodávat v celkem čtyřech termínech.

  • pondělí 26.2. od 15.00 do 18.00
  • úterý 27.2. od 16.30 do 18.00
  • čtvrtek 1.3. od 16.30 do 18.00
  • pátek 2.3. od 14.00 do 18.00

 

 

Lístky na všechna místa, na něž permanentkáři ve stanovené lhůtě neuplatní předkupní právo, poputují do volného prodeje. V případě vyprodání vstupenek dojde automaticky k uzavření online prodeje i prodeje na pokladně zimního stadionu.

V případě, že se lístky nevyprodají v předprodeji, budou k zakoupení na kase MEO Arény dvě hodiny před začátkem každého ze zápasů.

Cena vstupenek ve volném prodeji

Cenu lístků pro diváky, kteří nejsou držiteli permanentek, stanovil klub na 120 korun. Děti do 140 centimetrů mají vstup zdarma. Majitelé ZTP a ZTP/P zase mají nárok na slevu ve výši 50% z ceny vstupného. Toto zvýhodnění pro ně však platí pouze při koupi vstupenky na pokladně, nikoliv v online prodeji.

 

Pro zopakování: Přehledná infografika 

Postup při ztrátě permanentky

V případě ztráty permanentní vstupenky napište mail s předmětem "Ztráta permanentky" na adresu info@hokejprerov.cz. Do obsahu pak uveďte konkrétní identifikační údaje (jméno a příjmení držitele, sektor, řada, místo). Kód ztracené permanentky bude zablokován a po zaplacení částky 100,- Kč vám bude vystavena nová permanentní vstupenka.

Upozorňujeme všechny příznivce, že majitel permanentky s místenkou má své sedadlo na tribuně během celé sezóny blokováno. Pokud dojde k obsazení místa jinou osobou, má majitel permanentky s místenkou právo tuto osobu ze svého sedadla vykázat. V případě vzniku problémů bude situace řešena pořadatelskou službou.