VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Mládež - žáci, 5.třída - Aktuality

pátek 16.3.2018

Metropolis Silessia - HC ZUBR Přerov (sobota 17.3. 2018)

Sraz 12:00, Odjezd: 12:30 , začátek 16:30

Šejba, Gremlica, Ambruz, Hermély, Matyáš, Mrlík, Rybka, Koudela, Mozr, Králík, Procházka Berazn, Tsubera, Macháček, Gregůrek

Změna nominace vyhrazena !!!


středa 14.3.2018

HC ZUBR Přerov - SK Karviná (čtvrtek 15.3. 2018)

Sraz: 14:15, začátek 15:15

Šejba, Ambruz, Matyáš, Mrlík, Hlobil, Macháček, Králík, Procházka, Beran, Ryšavý, Gregůrek, Mozr, Koudela, Rybka.

Změna nominace vyhrazena.


úterý 13.3.2018

AZ Havířov - HC ZUBR Přerov (středa 14.3. 2018)

Sraz 13:00, Odjezd: 13:30 , začátek 16:00

Šejba - Matyáš, Ambruz, Mrlík, Rybka, Hlobil, Macháček, Králík, Ryšavý, Berna, Procházka, Gregůrek, Zavadil, Koudela, Mozr, Němec F.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 8.3.2018

HC ZUBR Přerov - RT TORAX Poruba (sobota 10.3. 2018)

Sraz: 14:45, začátek 15:45

Šejba, Gremlica, Matyas, Rybka, Mrlik, Hermely, Kralik, Koudela, Beran, Procházka, Ryšavý, Němec F., Dostal T., Svoboda, Rudolf.

Změna nominace vyhrazena.


pondělí 26.2.2018

SK Karviná - HC ZUBR Přerov (středa 28.2. 2018)

Sraz 13:30, Odjezd: 13:45 , začátek 16:15

Šejba, Gremlica - Ambruz, Matyáš, Zavadil Jan, Mrlík, Hermély, Hlobil, Mozr, Rohan, Králík, Kratochvíl, Procházka, Beran, Ryšavý,Macháček, Koudela,

Náhradník: Gregůrek

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 22.2.2018

HC ZUBR Přerov - HC Český Těšín (neděle 25.2. 2018)

Sraz 10:45, začátek 11:45

Šejba, Gremlica, Janek, Polame, Ambruz, Matyáš, Zavadil Jan, Mrlík, Mozr, Beran, Macháček Lukáš, Králík, Kratochvíl, Rohan, Gregůrek, Tsubera, Ondriš.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 22.2.2018

HC Bohumín - HC ZUBR Přerov (sobota 24.2. 2018)

Sraz 7:30, Odjezd: 7:45 , začátek 10:30

Šejba - Ambruz, Matyáš, Zavadil Jan, Mrlík, Hermély, Daniš, Mozr, Rohan, Králík, Beran, Macháček Lukáš, Procházka, Gregůrek, Kratochvíl, Svoboda.

Změna nominace vyhrazena !!!



středa 21.2.2018

HC ZUBR Přerov - HC Frýdek - Místek (čtvrtek 22. 2. 2018)

Sraz 14:15, začátek 15:15

Šejba - Polame, Janek, Hermély, Mozr, Raška, Tsubera, Svoboda, Ondriš, Procházka, Macháček Matěj, Beran, Králík, Kratochvíl, Rudolf

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 19.2.2018

HC ZUBR Přerov - SK Karviná (středa 21. 2. 2018)

Sraz 14:00, začátek 15:00

Šejba, Gremlica - Ambruz, Matyáš, Rybka, Koudela, Králík, Rohan, Mozr, Procházka, Macháček, Beneš, Kratochvíl, Gregůrek, Tsubera, Rudolf,

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 8.2.2018

HC ZUBR Přerov - Silesia (neděle 11. 2. 2018)

Sraz 8:00, začátek 9:00

Gremlica, Šejba - Ambruz, Rybka, Mozr, Koudela, Macháček, Gregůrek, Beran, Procházka, Hlobil, Ryšavý, Rohan, Tsubera, Svoboda, Němec F., Dostál T.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>