PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEZÓNU 2017/2018 | Počet prodaných permanentek: 186 (stav k 22.6.)

Mládež - žáci, 1.třída - Aktuality

Schůzka s rodiči (konec letní přípravy)

čtvrtek 8.6.2017

Letní příprava se blíží ke svému závěru, v úterý 13. června proto od 18:15 proběhne ve VIP salonku na zimním stadionu schůzka trenérů s rodiči hráčů ročníků 2009, 2010.


Schůzka s rodiči

pondělí 24.4.2017

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 se uskuteční schůzka trenérů HC ZUBR Přerov s rodiči hráčů ročníku 2009, 2010. Tato schůzka proběhne v prostorách VIP salónku na zimním stadionu. Začátek je v 17:45. Účast rodičů nutná!


Utkání v Prostějově 19.3.

úterý 14.3.2017

Neděle 19.3. v Prostějově

sraz na ZS v Prostějově v 10:00 hod., šatna v Přerově bude otevřena 9:15-9:30 hod.

Utkání:
11:00 hod. Přerov A- Prostějov, Přerov B- Olomouc A
12:00 hod. Přerov B- Prostějov, Přerov A- Olomouc A

Nominace:
Nedbal, Schelle, Bartoněk- Brabec, Faltýnek, Janek, Slavkovský, Gazar, Holubář, Kutěj, Machač, Macháček, Ondrouch, Rybka David, Rybka Jan, Ševcůj, Vilímek, Kolář, Korejz, Mana, Mozr, Nikkhah, Palčík, Pavlica, Šindler.

Omluvenky co nejdříve, nejpozději do čtvrtka 16.3. na tel. 603 539 627.


2009 utkání v Uničově 25.2.

pondělí 20.2.2017


Sobota 25.2. v Uničově
sraz na ZS v Uničově: 8:45h, šatna v Přerově bude otevřena 7:30-7:45h.

utkání:
9:45 Uničov- Přerov B, Olomouc - Přerov A
10:45 Uničov- Přerov A, Olomouc - Přerov B

Nominace:
Nedbal, Schelle- Faltýnek, Janek, Slavkovský, Gazar, Hanzelka, Holubář, Kutěj, Machač, Macháček, Ondrouch, Rybka David, Rybka Jan, Ševcůj, Vilímek, Mana, Nikkhah, Pavlica, Šindler, Brázdil.

Omluvenky co nejdříve, nejpozději do středy 22.2. na tel. 603 539 627.


Zápasy 2009 v Přerově, tréninky v příštím týdnu

pátek 3.2.2017

Sobota 11.2. v Přerově

sraz v šatně na ZS v 10:30 hod.
utkání:
11:30 Přerov A- Přerov B
12:30 Přerov A-Šumperk B, Přerov B- Prostějov

Nominace:
Nedbal, Schelle- Brabec, Faltýnek, Janek, Slavkovský, Dvorský, Gazar, Hanzelka, Kutěj, Machač, Macháček, Ondrouch, Rybka David, Rybka Jan, Ševcůj, Vilímek, Bartoněk, Kolář, Korejz, Mana, Mozr, Nikkhah, Pavlica, Šindler.

Omluvenky co nejdříve, nejpozději do středy 8.2. na tel. 603 539 627.

Tréninky v příštím týdnu:
pondělí 6.2., 12:00-13:00 hod.
úterý 7.2., 7:45-8:45 hod.
čtvrtek 9.2., 12:00-13:00 hod.
pátek 10.2., 13:15-14:15 hod.


Utkání v Olomouci 22.1.

pondělí 16.1.2017


Neděle 22.1.
, sraz v šatně na ZS v Přerově v 9:45h, příp. v 10:30h na ZS v Olomouci.
Zápasy:
11:30 Přerov- Uničov 
12:30 Přerov- Šumperk
Sestava:
Nedbal - Brabec, Faltýnek, Janek, Slavkovský, Machač, Macháček, Kutěj, Rybka David, Rybka Jan, Mana, Pavlica.

Omluvenky do středy 18.1. na tel. 603539627.

 


Utkání v Prostějově 21.1.

pondělí 16.1.2017


Sobota 21.1.
, sraz v šatně na ZS v Přerově v 10:00h, příp. v 10:45h na ZS v Prostějově.

Zápasy:
11:45 Přerov- Šumperk
12:45 Přerov- Prostějov

Sestava:
Schelle - Dvorský, Gazar, Ondrouch, Ševcůj, Vilímek, Bartoněk, Kolář, Korejz, Mozr, Palčík, Šindler.

Omluvenky do středy 18.1. na tel. 603539627.

 


Tréninky 9.1.-15.1.2017

pátek 6.1.2017

Vážení vedoucí, rodiče,
zasíláme Vám slíbené informace k následujícímu týdnu od 9. 1. do 15. 1.

PONDĚLÍ: 9. 1.

MD: 6:00 -6:55 led (sraz na ZS 5:30)

1.třída, 2. Třída, 3. třída: 7:05 -8:00 led (sraz na ZS 6:30)

tréninková skupina A+B+C:

Tréninkový zápas v Kroměříži:

15:00-16:00 – 2005 a 2006 (sraz na ZS v Kroměříži 14:30)

16:15-17:15 – 2003 a 2004  (sraz na ZS v Kroměříži 15:45)

17:30 – 18:30 – MD  (sraz na ZS v Kroměříži 16:45)

ÚTERÝ 10. 1.

tréninkový zápas v Kroměříži (poze pro roč. 2007 a 2008) 15:00- 16:00 sraz na ZS v Kroměříži v 14:30

STŘEDA 11. 1.

trénink. skup A+B+C:  6:00-6:55 led (sraz na ZS 5:30)

ČTVRTEK 12. 1 .

1.třída, 2. třída, 3. třída: 7:05 -8:00 led (sraz na ZS 6:30)

trénink. skup A+B+C:  6:00-6:55 led (sraz na ZS 5:30)

Všichni prof. trenéři se v tomto týdnu zúčastní min. 1h v tělocviku – proběhne specializovaná suchá příprava.

Tréninky na ledě v Přerově jsou dobrovolné, vyžadují:

· Přivézt / odvézt výstroj na každou trénink. jednotku

· Je možno využít sprchy

· Možnost uskladnění hokejové výstroje na ZŠ Želatovská do odpoledních hodin v den tréninku

· Časová dochvilnost při srazech na ZS z důvodu omezeného vstupu do šaten

Broušení bruslí proběhne v šatně č. 15 dne 9. 1. - časy:

1.+2.+3. třída:       16:00 -17:30

A+B+C:                17:30 – 19:00

Děkujeme všem za hladký průběh v uplynulých dnech, prosíme o přetrvávající trpělivost.

V případě dotazů kontaktujte prosím p. Kočaru či p. Verlíka

Přijdi fandit Českému týmu : 7.1. 2017   16.15 hod.   Česko - Japonsko
8.1. 2017   16.15 hod.   Česko - Švýcarsko
10.1. 2017   16.15 hod.   Česko - Finsko
dle výsledků vám zašleme  info o dalších utkáních našeho týmu.

Utkání v Šumperku 8.1.

pondělí 2.1.2017


Neděle 8.1.
, sraz v 10:30h na ZS v Šumperku.
Zápasy:
11:30 Přerov B- Olomouc B
12:30 Přerov B- Šumperk B
Sestava:
Schelle- Dvorský, Gazar, Machač, Bartoněk, Kolář, Korejz, Mana, Mozr, Nikkhah, Palčík, Pavlica.

Omluvenky do středy 4.1. na tel. 603539627.


Utkání v Uničově 7.1.

pondělí 2.1.2017


Sobota 7.1.
, sraz v 14:15h na ZS v Uničově.
Zápasy:
15:15 Přerov A- Olomouc A
16:15 Přerov A- Uničov
Sestava:
Nedbal- Brabec, Faltýnek, Janek, Slavkovský, Hanzelka, Macháček, Kutěj, Ondrouch, Rybka David, Rybka Jan, Ševcůj.

Omluvenky do středy 4.1. na tel. 603539627.


Další stránky
12>>