SK Prostějov 1913 - HC ZUBR Přerov (sobota 9. 3. 2024)
Odjezd: 9:15 hod. auty, začátek 11:00 hod.
Kotouček – Hambálek, Drabina, Bubeník, Švara - Kuchta, Pospíšil, Rác, Konečný, Chodil, Ševčík.
Doplnění nominace o hráče ročníku 2013 proběhne po pátečním utkání.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HK Kroměříž (pátek 8. 3. 2024)
Sraz 16:15 hod. začátek 17:15 hod.
Kotouček – Hambálek, Drabina, Bubeník, Švara - Kuchta, Pospíšil, Rác, Konečný, Chodil, Ševčík, Havelka, Cesar.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - Wildcats D´épinal (pátek 1. 3. 2024)
Sraz 12:15 hod. začátek 13:15 hod.
Strejček – Kučera, Drabina, Bubeník, Švara, Špunar - Kuchta, Pospíšil, Rác, Černý, Benešová, Chodil, Ševčík, Konečný.
Změna nominace vyhrazena!!!
Tigers Zlín - HC ZUBR Přerov (sobota 10. 2. 2024)
Odjezd: 7:45 hod. auty, začátek 9:30 hod.
Strejček – Hambálek, Drabina, Bubeník, Švara, - Kuchta, Pospíšil, Černý, Rác, Špunar, Chodil, Havelka.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HC Uherský Brod (pátek 9. 2. 2024)
Sraz: 16:15 hod., začátek 17:15 hod.
Strejček – Hambálek, Drabina, Bubeník, Švara. Špunar - Kuchta, Pospíšil, Černý, Benešová, Rác, Chodil, Ševčík.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HOKEJ Uherský Ostroh (neděle 4. 2. 2024)
Sraz: 9:30 hod., začátek 10:30 hod.
Strejček – Kučera, Drabina, Tomaník, Bubeník, Švara - Kuchta, Pospíšil, Černý, Hambálek, Benešová, Havelka, Chodil, Špunar, Ševčík.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HC Uherské Hradiště (sobota 27. 1. 2024)
Sraz: 13:45 hod., začátek 14:45 hod.
Strejček, Kotouček – Kučera, Drabina, Tomaník, Bubeník, Švara, - Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Benešová, Chodil, Špunar, Ševčík.
Změna nominace vyhrazena!!!
HK Kroměříž - HC ZUBR Přerov (neděle 21. 1. 2024)
Odjezd auty: 8:00 hod., začátek 9:30 hod.
Kotouček – Kučera, Drabina, Bubeník, Švara, - Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Benešová, Chodil, Špunar, Havelka.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - SK Prostějov 1913 (neděle 14. 1. 2024)
Sraz: 11:45 hod., začátek 12.45 hod.
Strejček – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Benešová, Chodil, Ševčík J.
Změna nominace vyhrazena!!!
NOMINACE TURNAJ 27. - 28. 12. 2023 Přerov
27.12. 2023 Přerov
Strejček, Kotouček, – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Drabina , Chodil, Konečný, Ševčík J.
28.12. 2023 Přerov
Strejček, Kotouček, – Kučera, Tomaník, Bubeník, Švara, Špunar, Kuchta, Rác, Pospíšil, Černý, Hambálek, Drabina , Chodil, Konečný, Ševčík M.
Změna nominace vyhrazena!!!