VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Mládež - žáci, 6.třída - Aktuality

středa 21.3.2018

HC Kometa Group- HC ZUBR Přerov (čtvrtek 22. 3. 2018)

Sraz: 13:00, odjezd 13:30, začátek 16:00 h

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Rozehnal, Zavadil Jiří, Macháček, Šindler, Ondriš, Nedbal, Hermély

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 19.3.2018

HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov (středa 21. 3. 2018)

Sraz: 10:45, odjezd 11:15, začátek 15:00 h

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Rozehnal, Zavadil Jiří, Macháček, Šindler, Ondriš, Nedbal, Hermély

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 16.3.2018

HC ZUBR Přerov - HC Kometa Group (sobota 17. 3. 2018)

Sraz 10:15, začátek 11:15

Ryšavý, Trnka - Svozil, Janek, Polame, Daniš, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Rozehnal, Zavadil Jiří, Macháček, Šindler, Ondriš, Nedbal.

Změna nominace vyhrazena !!!



úterý 6.3.2018

Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov (středa 7. 3. 2018)

Sraz: 12:45, odjezd 13:00, začátek 15:00 h

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Rozehnal, Zavadil Jiří, Macháček, Šindler, Ondriš, Nedbal, Hermély

Změna nominace vyhrazena !!!



čtvrtek 1.3.2018

HC ZUBR Přerov - HS Třebíč (sobota 3. 3. 2018)

Sraz 10:15, začátek 11:15

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Rozehnal, Zavadil Jiří, Macháček, Šindler, Ondriš, Nedbal, Hermély

Změna nominace vyhrazena !!!



pondělí 26.2.2018

HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava (středa 28.2. 2018)

Sraz 14:00, začátek 15:00

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Rozehnal, Zavadil Jiří, Macháček, Ondriš, Nedbal

Změna nominace vyhrazena !!!


úterý 20.2.2018

HCM Warrior Brno - HC ZUBR Přerov (středa 21. 2. 2018)

Sraz: 13:00, odjezd 13:15, začátek 16:00 h

Trnka, Ryšavý - Svozil, Janek, Polame, Raška, Hermély, Daniš. Přeslička, Galnor, Šťastný, Macháček, Zavadil, Šindler, Ondriš, Nedbal, Rozehnal

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 8.2.2018

HC ZUBR Přerov - BK Havlíčkův Brod (neděle 11.2. 2018)

Sraz 12:15, začátek 13:15

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Šťastný, Galnor, Přeslička, Šindler, Zavadil Jiří, Macháček, Ondriš, Nedbal

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 8.2.2018

HC ZUBR Přerov - Aukro Berani Zlín (sobota 10.2. 2018)

Sraz 16:00, začátek 17:00

Ryšavý, Trnka - Svozil, Škňouřil, Janek, Polame, Daniš, Hermély, Šťastný, Galnor, Přeslička, Šindler, Zavadil Jiří, Macháček, Ondriš, Nedbal,

Nominace bude upřesněna  po pátečním tréninku B+C.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 18.1.2018

SK HS Třebíč - HC Zubr Přerov (neděle 21. ledna 2018)

Sraz 8:00, odjezd: 8:30, začátek 12:00

Ryšavý, Trnka - Svozil, Janek, Škňouřil, Polame, Raška, Šťastný, Galnor, Přeslička, Šindler, Rozehnal, Macháček, Ondriš, Nedbal, Daniš.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>