ONLINE >>> A-tým: HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň 2:1 | Ml. dorost: HC ZUBR Přerov - AZ RESIDOMO Havířov 2:1

Mládež - žáci, 8.třída - Aktuality

čtvrtek 12.10.2017

HC ZUBR Přerov - Warrior Brno (neděle 15. října 2017)

Sraz 15:15, začátek 16:30

Žůrek - Koblížek, Válek, Pečinka, Tomiga, Kaprál, Hlávka, Buršík, Kuchta, Martinec, Juřička, Fiala, Skřeček, Lejsek.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 12.10.2017

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC ZUBR Přerov (sobota 14. října 2017)

Sraz 5:45, odjezd: 6:00, začátek: 11:30

Žůrek - Koblížek, Válek, Pečinka, Tomiga, Holík, Hlávka, Buršík, Kuchta, Martinec, Juřička, Skřeček, Lejsek.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 5.10.2017

HC Aukro Berani Zlín - HC ZUBR Přerov (sobota 7. října)

Sraz 8:00, odjezd: 8:30, začátek: 12:30

Žůrek - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tomiga, Hlávka, Buršík, Kuchta, Martinec, Juřička, Fiala, Skřeček, Schneider.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 28.9.2017

HC ZUBR Přerov - HC Kometa Group (sobota 30. září 2017)

Sraz 15:15, začátek 16:30

Žůrek, Němec - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tomiga, Hlávka, Buršík, Kuchta, Martinec, Juřička, Fiala, Skřeček.

Změna nominace vyhrazena !!!


úterý 26.9.2017

HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov (čtvrtek 28. září 2017)

Sraz 9:15, odjezd: 9:45, začátek 15:30

Žůrek, Němec - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tomiga, Hlávka, Buršík, Kuchta, Martinec, Juřička, Fiala, Skřeček, Schneider.

Trenér: Kočara

Změna nominace vyhrazena !!!



pondělí 18.9.2017

HC ZUBR Přerov - HC HS Třebíč (neděli 24. 9. 2017)

Sraz 12:15, začátek 13:30

Žůrek, Němec - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tomiga, Hlávka, Buršík, Kuchta, Lejsek, Juřička, Fiala, Martinec, Skřeček, Schneider.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 14.9.2017

HCM Warrior Brno - HC ZUBR Přerov (sobota 16. 9. 2017)

Sraz: 8:00, odjezd 8:30, začátek 13:00

Žůrek, Němec - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tatýrek, Hlávka, Buršík, Kuchta, Lejsek, Juřička, Fiala, Martinec, Skřeček.

V případě oneměcnění, některého z hráčů bude nominace doplněna.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 7.9.2017

HC ZUBR Přerov - HC Rebel Havlíčkův Brod (neděli 10. 9. 2017)

Sraz 13:00, začátek 14:15

Žůrek, Němec - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tatýrek, Hlávka, Buršík, Kuchta, Lejsek, Juřička, Fiala, Martinec, Skřeček.

V případě oneměcnění, některého z hráčů bude nominace doplněna.

Změna nominace vyhrazena !!!


Schůzka s rodiči (začátek sezony)

pátek 1.9.2017

Vážení rodiče,

před začátkem sezony proběhne ve VIP salónku na zimním stadionu schůzka rodičů s trenéry, na které je účast nutná.

Termín schůzky pro ročník 2004: středa 6.9. v 17:45


pondělí 28.8.2017

Turnaj Rožnov 8. tříd (čtvrtek 31. 8. 2017)

Sraz: 7:00, odjezd 7:30, začátek 9:45

Žůrek - Koblížek, Válek, Pečinka, Raška, Tatýrek, Hlávka, Buršík, Juřička, Kuchta,  Fiala, Plchot, Skřeček, Zdráhal, Schneider, Hanák

Změna nominace vyhrazena !!


Další stránky
123456>>