PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEZÓNU 2017/2018 | Počet prodaných permanentek: 186 (stav k 22.6.)

Mládež - žáci, 7.třída - Aktuality

Schůzka s rodiči (konec letní přípravy)

čtvrtek 8.6.2017

Letní příprava se blíží ke svému závěru, ve středu 14. června proto od 18:15 proběhne ve VIP salonku na zimním stadionu schůzka trenérů s rodiči hráčů ročníku 2005.


Schůzka s rodiči

pondělí 24.4.2017

Ve středu 26. dubna 2017 se uskuteční schůzka trenérů starších žáků "B" HC ZUBR Přerov s rodiči hráčů ročníku 2005. Tato schůzka proběhne v prostorách VIP salónku na zimním stadionu. Začátek je v 17:00. Účast rodičů nutná!


pondělí 20.3.2017

HC ZUBR Přerov - HC Havířov (neděle 26.3. 2017)
Sraz: 12:45, začátek 13:45

Němec - Válek, Raška, Složil, Skopal, Kolár, Choma, Pečinka, Schipakin, Skřeček, Zdrahal, Plchot, Tatýrek, Kuchta, Schneider, Hanák.

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 20.3.2017

TURNAJ ROŽNOV  (sobota 25.3. 2017)
Sraz , odjezd: , začátek

Němec - Válek, Pečinka, Schipakin, Skřeček, Zdrahal, Juřička, Tatýrek, Plchot, Schneider, Sejba, Hanák, Holinka, Sisak, Opravil Dan, Opravil Dom

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 17.3.2017

HC Opava - HC ZUBR Přerov (sobota 18.3. 2017)
Sraz 7:00, odjezd: 7:15, začátek 12:00

Vojtek  - Válek, Raška, Složil, Skopal, Choma, Buršík, Hlávka, Pečinka, Kolár, Schipakin, Skřeček, Zdrahal.

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 13.3.2017

HC ZUBR Přerov - HC Oceláři Třinec (středa 15.3. 2017)
Sraz 16:00, začátek 17:00

Němec (Vojtek)  - Válek, Raška, Složil, Skopal, Choma, Buršík, Hlávka, Pečinka, Kolár, Schipakin, Skřeček, Zdrahal.

Změna nominace vyhrazena !!!


pondělí 6.3.2017

HC Ridera Vítkovice - HC ZUBR Přerov (středa 8.3. 2017)
Sraz 11:15, odjezd 11:30,, začátek 16:00

Němec - Válek, Raška, Složil, Skopal, Choma, Buršík, Hlávka, Pečinka, Kolár, Plchot, Schipakin, Skřeček, Zdrahal.

Změna nominace vyhrazena !!!


pátek 24.2.2017

HC ZUBR Přerov - Metropolia Silesia (neděle 26. 2. 2017)
Sraz 12:30, začátek 13:30

Němec - Koblížek, Válek, Raška, Složil, Skopal, Choma, Buršík, Hlávka, Pečinka, Kolár, Plchot, Schipakin, Skřeček, Zdrahal.

Změna nominace vyhrazena !!!


středa 22.2.2017

HC Havířov - HC ZUBR Přerov (čtvrtek 23. 2.2017)

Sraz: 13:00, odjezd: 13:15, začátek utkání 18:00

Nominace: Němec - Koblížek, Válek, Raška, Složil, Skopal, Choma, Buršík, Hlávka, Pečinka, Plchot, Schipakin, Skřeček, Zdrahal.

Změna nominace vyhrazena !!!


čtvrtek 16.2.2017

HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice (neděle 19. 2.2017)

Sraz: 12:45, začátek utkání 13.45

Nominace: Němec - Koblížek, Válek, Raška, Složil, Skopal, Choma, Buršík, Hlávka, Pečinka, Plchot, Schipakin, Kolár, Zdrahal.

Změna nominace vyhrazena !!!


Další stránky
123456>>