ZÁPASY ONLINE: A-tým, ZUBR Cup: HC ZUBR Přerov - Aukro Berani Zlín 4:3 (PP)
PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEZÓNU 2017/2018  | Počet prodaných permanentek: 645 (stav k 9.8.)

Mládež - žáci, 4.třída - Aktuality

Schůzka s rodiči (konec letní přípravy)

čtvrtek 8.6.2017

Letní příprava se blíží ke svému závěru, v úterý 13. června proto od 17:30 proběhne ve VIP salonku na zimním stadionu schůzka trenérů s rodiči hráčů ročníku 2008.


Schůzka s rodiči

pondělí 24.4.2017

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 se uskuteční schůzka trenérů HC ZUBR Přerov s rodiči hráčů ročníku 2008. Tato schůzka proběhne v prostorách VIP salónku na zimním stadionu. Začátek je v 17:00. Účast rodičů nutná!


Turnaj Jihlava

pondělí 27.3.2017

V pátek 31.3. bude šatna otevřena od 15:30.

Nominace: Gremlica, Šejba, Rohan, Mozr, Rybka, Matyáš, Ambruz, Macháček, Procházka, Králík, Kratochvíl, Beneš, Gregůrek, Kováč, Ryšavý, Hlobil, Kočara.


Nominace na utkání

středa 22.3.2017

Neděle 26.3.2017 mistr.utkání v Přerově s Prostějovem.
Sraz 9:15
Začátek utkání 10:15
Nominace: Šejba, Gremlica, Ambruz, Gregůrek, Macháček, Matyáš, Rohan, Rybka, Beneš, Bluma, Mozr, Procházka.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do čtvrtečního večera formou sms na 724764701.


Nominace na utkání

úterý 14.3.2017

Sobota 18.3. mistr.utkání v Prostějově.
Šatna v Přerově bude otevřena od 11:30.
Sraz v Prostějově 12:15.
Utkání začíná 13:15.
Nominace: Gremlica, Rohan, Matyáš, Ambruz,Rybka, Macháček, Procházka, Kratochvíl, Beneš, Bluma, Vyroubal, Schenk M., Schenk J., Metelka.
Omluvenky ihned, nejpozději do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.

Neděle 19.3. mistr.utkání v Uničově.
Šatna v Přerově bude otevřena od 7:45.
Sraz v Uničově 8:45.
Utkání začíná 9:45.
Nominace: Šejba, Rohan, Ambruz, Kratochvíl, Procházka, Rybka, Macháček, Ryšavý, Kováč, Hlobil, Kočara.
Omluvenky ihned, nejpozději do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.


Nominace na utkání

pondělí 13.3.2017

Ve čtvrtek 16.3.2017 dohrávka mistrovského utkání Přerov - Uničov.
Sraz 14:45
Utkání 15:45-17:00
Nominace: Šejba, Rohan, Ambruz, Matyáš, Rybka, Kratochvíl, Procházka, Macháček, Mozr, Beneš, Bluma, Hlobil, Kočara, Ryšavý, Kováč, Kolář.
Omluvenky ihned, nejpozději do úterního večera formou sms na 724764701.


Nominace na utkání

středa 8.3.2017

V neděli 12.3.2017 mistr.utkání na ZS Přerov
Sraz 9:15
Začátek utkání 10:15
Nominace: Gremlica, Rohan, Macháček, Ambruz, Matyáš, Rybka, Kratochvíl, Procházka, Gregůrek, Beneš, Bluma.
Omluvenky co nejdříve, nejpozději do čtvrtečního poledne smskou na 724764701.


Nominace na utkání

středa 1.3.2017

Neděle 5.3. mistráky v Olomouci
1 skupina
šatna 9:45-10:00
sraz v Olomouci 10:30
zápas od 11:30
Sestava: Gremlica, Gregůrek, Beneš, Bluma, Hlobil, Kolář, Vyroubal, Němec F., Němec J., Žaroský, Zelinka.
Omluvenky ihned nebo do čtvrtečního večera formou sms na 724764701.

2 skupina
šatna 11:30-11:45
sraz v Olomouci 12:15
zápas od 13:15
Sestava: Šejba, Rohan, Ambruz, Matyáš, Rybka, Macháček, Králík, Kratochvíl, Procházka, Ryšavý, Kováč.
Omluvenky ihned nebo do čtvrtečního večera formou sms na 724764701.


Nominace na utkání

středa 1.3.2017

Sobota 4.3. utkání s Warriorem Brno
Šatna bude otevřena 12:45-13:00
Sraz v Brně 14:00
Zápas od 15:00
Sestava: Gremlica, Šejba, Rohan, Ambruz, Matyáš, Rybka, Hlobil, Macháček, Králík, Kratochvíl, Gregůrek, Beneš, Procházka, Vyroubal, Kováč, Ryšavý, Kolář.
Omluvenky do čtvrtečního večera formou sms na 724764701.


Nominace na utkání

pátek 24.2.2017

Pondělí 27.2. dohrávka mistr.utkání.
Sraz 14:15
Přerov - Prostějov 15:15 - 16:30
Nominace: Gremlica, Ryšavý, Kováč, Hlobil, Kolář, Němec F., Němec J., Žaroský, Schenk J., Metelka, Bednář.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do sobotního večera formou sms na tel.724764701.

Pondělí 27.2. dohrávka mistr.utkání.
Sraz 15:45
Přerov - Olomouc 16:45 - 18:00
Nominace: Šejba, Rohan, Ambruz, Matyáš, Rybka, Macháček, Kratochvíl, Králík, Gregůrek, Beneš, Bluma.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do sobotního večera formou sms na tel.724764701.


Další stránky
123456>>