ZÁPASY ONLINE: A-tým, ZUBR Cup: HC ZUBR Přerov - Aukro Berani Zlín 4:3 (PP)
PRODEJ PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA SEZÓNU 2017/2018  | Počet prodaných permanentek: 645 (stav k 9.8.)

Mládež - žáci, 3.třída - Aktuality

Schůzka s rodiči (konec letní přípravy)

čtvrtek 8.6.2017

Letní příprava se blíží ke svému závěru, v úterý 13. června proto od 17:30 proběhne ve VIP salonku na zimním stadionu schůzka trenérů s rodiči hráčů ročníku 2008.


Schůzka s rodiči

pondělí 24.4.2017

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 se uskuteční schůzka trenérů HC ZUBR Přerov s rodiči hráčů ročníku 2008. Tato schůzka proběhne v prostorách VIP salónku na zimním stadionu. Začátek je v 17:00. Účast rodičů nutná!


Nominace na utkání

úterý 21.3.2017

V pátek 24.3.2017 v Uničově poslední mistrovská utkání.
Šatna bude otevřena 15:15
Sraz v Uničově 16:15
Zápasy se hrají od 17:15 a 18:15
Nominace: Doležal, Nedbal, Ryšavý, Kováč, Hlobil, Kolář, Vyroubal, Němec F., Němec J., Kočara, Bednář, Žaroský, Schenk J., Schenk M., Metelka, Zelinka, Kostiha, Filípek, Haluzík, Pašek, Rozsíval, Šíma.
Omluvenky ihned, nejpozději do čtvrtku 12:00 formou sms na tel.724764701!


Nominace na utkání

čtvrtek 9.3.2017

V neděli 12.3.2017 mistr.zápasy v Přerově.
Sraz 10:45
Zápasy 11:45 a 12:45.
Nominace:
Bednář, Haluzík, Kočara, Metelka, Schenk J., Schenk M., Kostiha, Pašek, Šíma + 2 brankáři 2009 + 9 hráčů 2009.
Omluvenky co nejdříve, nejpozději do čtvrtečního večera smskou na tel.724764701.


Nominace na utkání

středa 22.2.2017

Neděle 26.2. v Uničově
Šatna v Přerově bude otevřena 7:00 - 7:15
Sraz v Uničově 8:00
Nominace: Šťastný, Ryšavý, Kováč, Hlobil, Kočara, Schenk J., Schenk M., Němec F., Němec J., Kolář
Omluvenky co nejdříve, nejpozději do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.
Neděle 26.2. v Šumperku
Šatna v Přerově bude otevřena 10:15-10:30
Sraz v Šumperku 11:40
Nominace: Doležal, Zelinka, Žaroský, Metelka, Bednář, Filípek, Haluzík, Pašek, Rozsíval, Šíma.
Omluvenky co nejdříve, nejpozději do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.


Nominace na utkání

středa 15.2.2017

Sobota 18.2. Olomouc
šatna Přerov 13:45-14:00
sraz na ZS Olomouc 14:45
Nominace: Šťastný, Něměc J., Němec F., Zelinka, Žaroský, Kolář, Vyroubal, Metelka.
Omluvenky ihned, nejpozději do čtvrtečního večera smskou na 724764701.
Neděle 19.2. Prostějov
šatna Přerov 13:30 - 13:45
sraz na ZS Prostějov 14:30
Nominace: Doležal, Šíma, Haluzík, Kostiha, Pašek, Rozsíval, Bednář + 3 kluci 2009.
Omluvenky ihned, nejpozději do čtvrtečního večera smskou na 724764701.


Nominace na utkání

středa 11.1.2017

V sobotu 14.1.2017 mistrovská utkání ve Šternberku.

Sraz 13:30, 1 utkání 14:30, 2 utkání 15:25.
Nominace: Šťastný, Doležal, Filípek, Haluzík, Kočara, Kolář, Kostiha, Metelka, Němec F., Němec J., Pašek, Rozsíval, Schenk J., Vyroubal, Zelinka, Žaroský, Šíma + kluci ročník 2009.
Potvrzení účasti na zápasech co nejdříve formou sms na tel.724764701, nejpozději do čtvrtečního večera 12.1.!


Tréninky

pondělí 2.1.2017
dovolujeme si zaslat kompletní informační email o fungování/situaci během lednového pořádání MS U18 ŽEN
V následujících 14 dnech budou naše tréninkové jednotky ovlivněny touto událostí.
termín: 2. 1. 2017 - 8. 1. 2017
VYKLÍZENÍ ŠATEN:
  • 1. třída: 4. 1. po tréninku 12:30-13:30
  • 2. třída: 6. 1. po tréninku 7:15 - 8:15
  • 3. třída: 6. 1. po tréninku 7:15 - 8:15
  • tréninková skupina C: 4. 1. po tréninku 6:00-7:00 (trénink 5.1. 13:30 - 14:30  dovezem/odvezem)
  • tréninková skupina B: 4. 1. po tréninku 8:30 - 9:30 (trénink 6.1. 6:00 - 7:00  dovezem/odvezem)
  • tréninková skupina A: 6. 1. pro tréninku 18:00-19:00
  • MD: 1.1. po tréninku 15:00-16:00 se přesunou do kabiny juniorů,
    po zápase 3. 1. se přestěhují do kabiny hostů č. 15, kterou vyklidí v pátek 6. 1. po tréninku 18:00 -19:00
  • SD + JUN vyklízí šatny 6. 1. před odjezdem na mistrovské utkání
Návrat do šaten bude možný během neděle 15. 1. 2017 - čas bude upřesněn
termín: 9. 1. 2017 - 15. 1. 2017
V tomto týdnu budou probíhat dobrovolné tréninky na ledě v ranních hodinách (z důvodu omezení komfortu šaten),
které budou zaměřeny na bruslení a vedení kotouče - rozpis ledu bude zaslán emailem
Mimo tyto tréninky bude probíhat suchá příprava v tělocvičně volejbalové haly.
V jednání jsou tréninková utkání na ledě Kroměříže pro žákovské kategorie
Doplňující informace + rozpisy budou zaslány dne 5. 1. 2017

Pohyb osob v průběhu konání akce:
  • v prostoru šaten a vestibulu je pohyb osob omezen akreditacemi, není možno vstupovat bez povolení security
  • v prostoru zimního stadionu je v průběhu utkání vstup na ZS zdarma
Broušení bruslí:
bude probíhat dne 2. 1. po tréninku jednotlivé skupiny

Vážení vedoucí, rodiče,
předem děkujeme za vstřícnost během tohoto omezení. Kontra této ztrátě komfortu je pro nás velkou ctí pořádat tuto mezinárodní akci, která je pro město Přerov a HC ZUBR PŘEROV velkou prestižní záležitostí. Pevně věříme, že tato omezení společně zvládneme bez větších komplikací.
O veškerých změnách a upřesněních vás budeme včas informovat.

Veškeré dotazy vám zodpoví: sekretář klubu Aleš Verlík a manager mládeže Vladimír Kočara


Nominace na utkání

středa 14.12.2016

 

Sobota 17.12.2016 - Šternberk (2 zápasy)
Šatna bude otevřena od 12:30
Odjezd auty 12:45
Sraz ve Šternberku 13:30
Nominace: Šťastný, Schenk J., Schenk M., Vyroubal, Metelka, Filípek, Rozsíval, Kostiha, Haluzík, Pašek.
Prosím o potvrzení účasti do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.
Neděle 18.12.2016 - Šumperk (2 zápasy)
Šatna bude otevřena od 9:00
Odjezd auty 9:15
Sraz v Šumperku 10:30
Nominace: Doležal, Kolář, Kováč, Němec F., Němec J., Zelinka, Žaroský, Ryšavý, Kočara, Bednář.
Prosím o potvrzení účasti do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.

 


Nominace na utkání

pondělí 28.11.2016

V neděli 4.12.2016 mistrovská utkání v Přerově.
Sraz 14:00
První utkání od 15:00, druhé od 16:00
Nominace: Filípek, Haluzík, Kostiha, Pašek, Šíma + hráči ročník 2009.
Omluvenky do čtvrtečního večera na tel.724764701.


Další stránky
123456>>