VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Zápasová příprava bude bohatá, Zubři před startem WSM ligy odehrají dvanáct utkání!

Zápasová příprava bude bohatá, Zubři před startem WSM ligy odehrají dvanáct utkání!
P ř e r o v – Ve vysokých obrátkách sice teď běží první část přípravy, ale A-tým Zubrů už má kompletně naplánovanou i tu další. V ní se už hokejisté ostřím svých bruslí zaryjí do ledu a před "výkopem" WSM ligy je čeká tradiční série přípravných zápasů. Ta bude letos hodně bohatá, Zubři od 2. srpna do 5. září odehrají celkem dvanáct utkání!
Největším lákadlem přípravy bude zcela určitě druhý ročník turnaje ZUBR Cup, který dostal pořádnou dávku atraktivity navíc a do MEO Arény přivede skvělé soupeře - Zlín, Znojmo a Slavii Praha.

Dále se Zubři střetnou se čtyřmi soupeři z WSM ligy. Na své půdě s Třebíčí a dvojzápasy doma - venku odehrají s nováčkem ze Vsetína, s Havířovem a Frýdkem-Místkem. V úvodu srpna navíc Zubry prověří Poruba, která se chystá na vstup do polské nejvyšší soutěže a seriál testů před startem WSM ligy uzavře druholigový Nový Jičín. Za něj někteří přerovští hráči vloni nastupovali a nejinak by tomu mělo být i letos.

"Letošní přípravu budeme mít pestrou. Začneme ji s Třebíčí, která výměnou za loňský rok přijede letos k nám. V širším kádru chceme zkusit mladé hráče, ti dostanou během prvních zápasů hodně prostoru. Ze soupeřů máme již tradičně Havířov nebo Frýdek-Místek a namísto Prostějova, se kterým jsme vloni odehráli dost zápasů bude letos nováček ze Vsetína. Pro fanoušky to určitě bude atraktivní dvojutkání. Samozřejmě největším tahákem by měl být kvalitně obsazený ZUBR Cup. Generálkou před ligou bude opět klub mimo naši soutěž. Tentokrát to bude Nový Jičín, s nímž bychom i letos chtěli v určité míře spolupracovat," řekl Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.

Program přípravných zápasů A-týmu HC ZUBR Přerov

přát., st 2.8.
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
18:00
přát., pá 4.8.
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
17:30
přát., út 8.8.
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
18:00
přát., pá 11.8.
HC AZ Havířov 2010 - HC ZUBR Přerov
18:00
ZUBR Cup, út 15.8.
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
ZUBR Cup, st 16.8.
HC ZUBR Přerov - Orli Znojmo
 
ZUBR Cup, čt 17.8.
HC ZUBR Přerov - PSG Zlín
 
přát., út 22.8.
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
18:00
přát., pá 25.8.
HC ZUBR Přerov - HC AZ Havířov 2010
18:00
přát., út 29.8.
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
18:00
přát., čt 31.8.
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
18:00
přát., út 5.9.
HC Nový Jičín - HC ZUBR Přerov
18:00

Časy začátků zápasů turnaje ZUBR Cup budou ještě upřesněny dle rozlosování.