Juniorka schytala další šestku, Zubři tentokrát vysoko prohráli na ledě Plzně

P l z e ň – Navázat na vítězství z domácího vzájemného zápasu se jim nepodařilo. Juniorští hokejisté Přerova v nadstavbě O účast v play-off DHL extraligy nestačili na Plzeň na její půdě vysoko 0:6. Zubři už po první třetině prohrávali o tři góly, které inkasovali v rozmezí necelých šesti minut. Během druhé části se sice skóre nezměnilo, v posledním dějství ale obrana Hanáků opět třikrát kapitulovala. Po dvou porážkách s celkovým skóre 1:12 se nyní Přerov pokusí zabrat ve čtvrtek, kdy se na svém stadionu v hanáckém derby střetne s Olomoucí.
47.kolo, pondělí 29.1.2024
HC ŠKODA Plzeň - HC ZUBR Přerov
6:0
(3:0, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 6. Soukup (Šiler, Korčák), 10. Šiler (Korčák, Mazanec), 11. Řehoř (Mazanec, Klatovský), 52. Koubek (Sabiniok, Čančura), 53. Šiler (Hodinář, Dolhý), 57. Hořejší (Sabiniok, Soukup). Rozhodčí: Jaroš, Sýkora – Klouček, Štěpánek. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 44:24. Průběh utkání: 6:0.
Houdek – Dolhý, Hromádka, Čančura, Prošek, Hodinář, Cícha, Iščenko, Houdek – Klatovský, Sabiniok, Koubek, Hořejší, Soukup, Matějka, Mazanec, Šiler, Korčák, Řehoř
Vojtek – Polame, Billa, Tomiga, Pekr, Holík, Bárta, Škňouřil – Hyža, Švejda, Šťastný, Ozollapa, Halík, Kuchta, Nášel, Hlávka, Martiňák, Šindler, Hradil, Hanák