Juniorka přivezla vítězství z Uherského Hradiště

U h. H r a d i š t ě – Přerovští junioři se potřetí v řadě dočkali vítězství. Do utkání v Uherském Hradišti sice nastoupili jen s pěti obránci, ale nakonec brali všechny body po výhře 6:2. Přerovští Zubři už v první třetině nasměrovali dvěma góly zápas k vítězství a ve druhé třetině vedli už o tři branky. Domácí sice dvakrát dokázali snížit, ale to bylo z jejich strany vše. V závěrečné třetině juniorští Zubři přidali další dvě přesné trefy a rozhodli o exportu bodů do Přerova. Po dvou gólech zaznamenal Šrámek s Dočkalem, další branky přidali Vencel a Nedbal.
12.kolo, pátek 23.10.2009
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
2:6
(0:2, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 29. Martinec (Němec, Maňásek), 48. Kahánek (Trněný) - 7. Vencel (Hoferek), 20. Šrámek (Málek), 25. Šrámek (Holík), 38. Dočkal (Blinka), 52. Nedbal (J. Ferenc, Vencel), 60. Dočkal (Vaněk, Konečný). Rozhodčí: Netopil - Hejda, Slavka. Vyloučení: 6:7, navíc Němec (Uh. Hradiště) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6.
Zrza - Trněný, Měšťánek, Krystýnek, Hrabec, Bujáček, Němec, Dvořák, Bříštěla, Váňa, Maňásek, Martinec, Kahánek, Vašina, Hubáček, Fridrich
Ginter - Hoferek, M. Ferenc, Konečný, Bosák, Molnár - J. Ferenc, Nedbal, Vencel - Holík, Málek, Šrámek - Blinka, Dočkal, Vaněk - Hradil, Šteiner, Blaheta