Starší dorost ve finálovce podruhé padl, z Brna navíc přivezl vysokou porážku

B r n o – Netradičně v sobotu se starší dorost vypravil k dalšímu boji o důležité body do tabulky finálové skupiny. Tentokrát Zubři zamířili na led brněnského Warrioru, kde se jim však vůbec nedařilo. Na první gól domácích sice našli odpověď, pak si ovšem Brňané postupně vystříleli výrazný náskok a rozhodli o tom, že všechny tři body půjdou na jejich konto. Zubři se už prosadili jen jednou a utrpěli vysokou porážku 2:8. Jejich dalším soupeřem ve "finálovce" bude doma Šumperk.
25.kolo, sobota 16.1.2016
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
8:2
(5:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Kůst (Kunst), 10. Kůst (Kunst, Macháň), 11. Paulík (Zelinka, Kuchař), 20. Kůst, 20. Kunst (Malý), 28. Kůst (z trestného střílení), 42. Rafaj, 58. Mudrych (Zelinka, Paulík) – 9. Krejčiřík, 41. Skříček (Matuška). Rozhodčí: Coufal – Kříž, Král. Vyloučení: 6:8, navíc Spálovský (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání, Horký (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 22:16. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1, 6:2, 8:2.
Borský – Kuchař, M. Mudrych, Macháň, Rafaj, Kůst, Kunst, Malý, Paulík, Zelinka, Sokolík, Hrubeš, Pípa, Gorás, Jedlička, Neusser, Culka, Bocián, A. Mudrych
Kocák – Rusňák, Gábriel, Spálovský, Skříček, Klapal, Mlčák, Kleiner – Šťastný, Galetka, Nevřela, Kadlic, Zdráhal, Krejčiřík, Horký, Matuška, Petráš, Palacký, Plášek