Mladší dorost přivezl tři body z Třince, ve čtvrtfinále play-off narazí na Hradec

T ř i n e c – Nadstavbová skupina v ELIOD Extralize mladšího dorostu v neděli protnula cílovou pásku. Poslední klání o body odehráli Zubři na kolbišti třineckých Ocelářů, kde dokázali uspět a zastavili tak sérii čtyř nezdarů. Soupeř tentokrát zaznamenal jen jeden gól, když zkraje třetí třetiny snížil dvoubrankové manko. Zubři však drama nepřipustili a na trefu Ocelářů dvakrát rychle odpověděli. Už ve středu zahájí play-off, kde bude jejich čtvrtfinálovým soupeřem v sérii na dvě vítězná utkání hradecký Mountfield.
38.kolo, neděle 6.3.2016
HC Oceláři Třinec - HC ZUBR Přerov
1:4
(0:1, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 43. Korčák (Michálek) – 13. Krátký (Kadlic, Plášek), 37. Plášek (Kadlic, Mlčák), 47. Plášek (Kadlic, Krátký), 50. Plášek (Mlčák). Rozhodčí: Koziol – Vengřín, Gančarčík. Vyloučení: 10:9, navíc Miklér (Třinec) 10 minut osobní trest, Patlevič (Třinec) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 26:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Ochman – Bulava, Patlevič, Konderla, Srníček, Michálek, Marguš, Radzienciak – Králík, Čmiel, Plandor, Tománek, Korčák, Indrst, Miklér, Rybnikár
Rachůnek – Vohrabal, Kopeček, Tureček, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško