Mladší dorost završil rok výhrou, utkání s Vítkovicemi otočil ve třetí třetině

P ř e r o v – Počtvrté za sebou vyjel mladší dorost na domácí kolbiště a střetnutím s Vítkovicemi zakončil letošní rok. Rozlučka to byla vítězná, i když se po úvodním vedení nevyvíjel zápas pro Zubry dobře. Domácí ztratili dvoubrankový náskok a v závěru druhé třetiny Ostravané navíc otočili skóre na svoji stranu. Třetí dějství však patřilo Přerovanům, tým Zubrů srovnal, těsně před koncem udeřil podruhé z přesilovky a výhru 6:4 zpečetil gólem do prázdné brány.
24.kolo, úterý 15.12.2015
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
6:4
(2:2, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Plášek (Tureček), 11. Barveníček (Indrák, Tureček), 21. Krátký (Kadlic, Plášek), 44. Kadlic (Krátký, Plášek), 58. Krátký (Kadlic, Plášek), 60. Plášek – 18. Beránek (Zapletal), 20. Konečný (Beránek), 24. Urban (Smička), 38. Urban (Bílý). Rozhodčí: Cik – Novotná, Doleček. Vyloučení: 1:4, navíc Urban (Vítkovice) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 6:4.
Kocák (55. Rachůnek, 57. Kocák) – Tureček, Koudela, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík, Krátký, Dobša, Indrák, Barveníček, Kadlic, Plášek, Govoruško
Piták – Bílý, Vacula, Bieniek, Zapletal, Šulák, Plánka, Tvrdý, Vojtovič, Konečný, Fridrich, Takáč, Kylnár, Vavřík, Vjačka, Urban, Smička, Mrva, Beránek