Starší dorost vykročil do první ligy úspěšně, v domácím derby zdolal Prostějov

P ř e r o v – Začátku mistrovských soubojů se již konečně dočkal i starší dorost, který do první ligy vkročil hanáckým derby s Prostějovem. Tým Zubrů se v první části ujal dvoubrankového vedení, ale soupeř mu pak kladl velký odpor, proto se stav 2:0 dlouho neměnil. Ve třetí třetině se dravci dostali trefou v přesilovce na dostřel, ovšem větší drama Přerov odmítl a oplatil gól stejnou mincí. Využitá přesilovka znamenala skóre 3:1, které už Zubři udrželi a oslavili tak dobrý vstup do soutěže.
1.kolo, pátek 18.9.2015
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
3:1
(2:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 10. Šťastný (Tomaník), 18. Zdráhal (Horký), 54. Kleiner (Horký) – 47. Krejčí (Nevřela). Rozhodčí: Zbořil – Axman, Vožda. Vyloučení: 3:6, navíc Fráner (Prostějov) 5 minut + do konce utkání, Krejčí (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 29:22. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
Šimonů – Rusňák, Skříček, Gábriel, Klapal, Spálovský, Šico, Krul, Galetka, Šťastný, Horký, Petráš, Matuška, Palacký, Knápek, Zdráhal, Foltas, Tomaník, Kleiner
Rochla – Studený, Krejčí, Kutiš, Žilka, Slavotínek, Navrátil, Vlček, Přikryl, Vytásek, Liška, Hanáček, Fráner, Nevřela, Lauryn, Skácel, Ferleťják