Vítězná série juniorů po šesti zápasech skončila, o body je obral Hodonín

H o d o n í n – Juniorská liga velmi rychlým tempem ukrajuje další kola třetí části. Páteční kolo zavedlo rozjeté Zubry na led výborně hrajícího Hodonína. A byli to právě Drtiči, kdo se nakonec radoval z výhry. Zubři během první části nedokázali využít pětiminutovou přesilovku, stejně jako poté domácí za jednobrankového vedení. Na startu třetí tercie se Přerovu podařilo srovnat, ale Hodonín zanedlouho udeřil při vlastním oslabení a poté dalšími góly zpečetil zisk tří bodů. Vítězná série týmu Zubrů tak po šesti zápasech skončila.
26.kolo, pátek 29.1.2016
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
4:1
(0:0, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 26. M. Štěpanovský (Škriba, Jajcay), 49. Janás (Hložánek), 53. Venclík (Gombarčík), 58. Větříšek (Hložánek, Šála) – 43. Novák (Bochňák, Solař). Rozhodčí: Slavka – Bernard, Lainka. Vyloučení: 7:5, navíc Černohous (Hodonín) 5 minut + do konce utkání – Müller (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Hes (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 46. Střely na branku: 34:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
A. Štěpanovský – Lišaník, Kulyk, Andrýsek, M. Štěpanovský, Hložánek, Venclík, Jajcay, Větříšek, Stanislav, Černohous, Šála, Gombarčík, Janás, Škriba
Grigárek – Kundrátek, Smolka, Hes, Metelka, Hrabica, Válek – Zavřel, Kubíček, Skopal – Kubal, Müller, Pecha – Bochňák, Solař, Novák – Harásek