Junioři podruhé nestačili na Porubu, v domácím utkání navíc nedali ani gól

P ř e r o v – Potřetí za sebou se juniorští Zubři pustili do svého soupeře na domácím kolbišti, ze střetnutí proti Porubě však vyšli naprázdno jak bodově, tak dokonce i gólově. Ostravané měli velkou převahu, díky níž vedli po úvodní části už rozdílem tří branek a po jedné trefě poté ještě přidali v dalších třetinách. Domácí naopak na brankáře Sroku nevyzráli ani jednou, bez gólového efektu dokonce zůstalo i trestné střílení. Rok 2015 zakončí junioři v neděli, kdy se představí na vsetínském Lapači.
19.kolo, středa 16.12.2015
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
0:5
(0:3, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Pěnčík (Smrčka), 7. Mládek (Hranoš, Štěpán), 19. Smrčka (Korec), 29. Kropka (Bialoň), 54. P. Gola (Hranoš, Mládek). Rozhodčí: Held – Dopitová, Loun. Vyloučení: 6:4, navíc Pecha (Přerov) 10 minut osobní trest – Pěnčík (Poruba) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 22:39. Průběh utkání: 0:5.
Kašpárek (21. Grigárek) – Kundrátek, Smolka, Skříček, Hes, Hrabica, Válek, Kolovratník, Spálovský – Zavřel, Kubíček, Kubal, Blahunek, Pecha, Krejčiřík, Harásek, Solař, Skopal, Novák, Šťastný, Matuška
Sroka – Štěpán, Ščurek, Široký, Kropka, Hranoš, Boháč – P. Gola, R. Gola, Bialoň, Šustala, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Csabala, Korec, Kurnik