Junioři: Tým Zubrů využil čtyři přesilovky a oplatil Uherskému Brodu porážku

P ř e r o v – V úvodním kole juniorské ligy Zubři na Uherský Brod venku nevyzráli, avšak domácí odveta už byla vítězná. Přerov počtvrté v řadě vyhrál a odpoutal se z nižších pater tabulky až na třetí příčku. Cesta za plným bodovým ziskem ale vůbec nebyla jednoduchá, v hodně tvrdém mači padala spousta trestů. Soupeř za fauly draze platil, přerovský tým se totiž dokázal hned čtyřikrát prosadit v přesilovce a celkově zvítězil 5:2. O další výhru budou junioři bojovat v neděli na ledě Uničova.
6.kolo, pátek 16.10.2015
HC ZUBR Přerov - HC Spartak Uherský Brod
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 11. Skopal (Pecha), 16. Bochňák (Novák), 36. Kubíček (Kubal, Kundrátek), 49. Pecha, 51. Smolka (Kubíček, Kundrátek) – 13. Hlavica (Pavlůsek), 45. Christov (Šobáň, Bařinka). Rozhodčí: Škrobák – Konvička, Tomis. Vyloučení: 12:11, navíc Novák (Přerov) 10 minut osobní trest a do konce utkání – Pavlůsek (Uherský Brod) 10 minut osobní trest. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 31:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2.
Schneider – Kundrátek, Smolka, Novák, Hradila, Válek, Kolovratník, Rusňák, Daniš – Kubal, Kubíček, Zavřel – Blahunek, Skopal, Pecha – Bochňák, Šťastný, Matuška
Chovanec – Vaněk, Votava, Hráček, Januška, Šobáň, Bednařík, Pavlůsek, Klusák, Vykopal, Christov, Henčl, Forman, Bařinka, Hlavica