Na Technice už musíme zvítězit, říká Martin Štefl

H o d o n í n - Premiéru v přerovském dresu si v dnešním utkání v Hodoníně odbyl dvaadvacetiletý brankář Martin Štefl. Nový strážce svatyně za stavu 2:1 dlouho držel naděje přerovských Zubrů na bodový zisk. Ve třetí třetině však domácí několika šťastnými góly utekli ve skóre a nakonec dovedli utkání do vítězného konce. Nový přerovský brankář musel čelit šestačtyřiceti střelám a pět z nich skončilo za jeho zády.
Jak by jsi zhodnotil dnešní utkání?
No tak velmi špatně, prohráli jsme. Padesát minut hrajeme dobře a pak prostě uděláme hrubky a ty nás stojí zápas. Já mám letos smůlu, ještě jsem žádný zápas nevyhrál. Ale dnes jsem si ho užíval, bylo to skvělé. Hra se mi líbila.

Co vám říkal trenér po utkání v kabině, vládla nějaká nespokojenost?
Trenér nebyl příliš spokojený s dnešním zápasem, říkal že už neví, jaký dát mužstvu impuls aby zabralo.

Jak došlo k tvému angažmá v Přerově?
Přerovu se prostě nedařilo. Čtyřikrát v řadě prohráli tak potřebovali brankáře.

Ty jsi letos nastupoval i v Prostějově, z jakého důvodu už tam nepůsobíš?
Mužstvo neustále prohrávalo, vyměnil se trenér pak i pár hráčů. Ani mě to tam nebavilo, tak jsem z Prostějova odešel. Do Přerova to mám i blíž.

Jak se soustředíš po takovém utkání na zápas proti brněnské Technice?
Hodím to zahlavu a tam už musíme vyhrát.