5.třída vyhrála turnaj v Uničově

U n i č o v - Po týdnu od mezinárodního turnaje Contunix 2009, který se hrál v Kroměříži a který přerovská pátá třída vyhrála, se její žáci zúčastnili dalšího hokejového turnaje, který se hrál tentokrát v Uničově. I v tomto turnaji, kterého se zúčastnily tentokrát 4 celky, se pátá třída stala jeho vítězem. Navíc nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen přerovský Michal Hotěk.
23.8.2009 se v Uničově konal další z hokejových turnajů pátých tříd, kterého se zúčastnili pod vedením trenéra Školouda i přerovští hráči. V turnaji startovaly oproti předchozímu turnaji v Kroměříži jen 4 celky, jeden z nich však byl sestaven z hráčů dvou klubů a to z místního Uničova a Šumperka. I nyní mladí Zubři podali vynikající výkon, své soupeře z Nového Jičína a kombinovaného týmu Uničova a Šumperka přehráli vysokým rozdílem, v souboji o 1.místo nakonec po velkém boji o branku porazili svého soupeře z Opavy.