Starší dorost: Zubři uzavřeli sezónu těsnou porážkou v Šumperku

Š u m p e r k – Po juniorské kategorii už mají ligovou soutěž sezóny 2010/2011 za sebou také starší dorostenci. Ti jeli o poslední body hrát do Šumperka, který se v tabulce držel v těsném závěsu za nimi. První třetina nepřinesla z přerovské strany optimální výkon, ale vše změnilo ve druhé části, kdy Zubři přidali na bruslení i důrazu před brankou a z gólu se radovali hned dvakrát. Také ve třetí třetině byli diváci svědky velmi bojovného hokeje. Přerov však nakonec nedokázal udržet nadějný stav, v předposlední minutě se domácím podařilo znovu strhnout vedení na svoji stranu a Zubrům už pak nepomohla ani hra bez brankáře. Po porážce 3:4 tak Přerov v tabulce ligy staršího dorostu končí na třetím místě, a to díky horším vzájemným zápasům se Šumperkem.
36.kolo, pátek 11.3.2011
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
4:3
(1:0, 0:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 10. Chytil (Horváth), 50. Gewiese, 56. Chytil (Žalčík), 59. Nedopil (Žalčík) - 33. Malínek (Švrček), 36. Janás (Šnirc), 52. D. Šťastný (Rajnoch). Rozhodčí: Dědek - Held, Trunečka. Vyloučení: 8:7, navíc Navrátil (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
Hoffmann - Navrátil, Nevrlý, Vepřek, Nemeškal, Řehák, Kastner, Žalčík, Horváth, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Maška, Gewiese, Feledík, Kovář
Mánek - Kostiha, Adámek, Tomiga, Mašíček, Klusal, Švrček, Andrýsek, R. Šťastný - Rajnoch, Fibrich, D. Šťastný, Čelko, Řezáč, Janás, Malínek, Gazda, M. Kratochvíl, Šnirc, Š. Kratochvíl