Starší dorost doma deklasoval Karvinou patnácti góly!

P ř e r o v – 15:2! Takový výsledek se urodil ve včerejším utkání staršího dorostu HC ZUBR Přerov proti Karviné. Domácí Zubři hodně omladili kádr, když většina hráčů ročníku 1993 nastoupila už za juniorku, Karviná zase naopak přijela do Přerova s minimálním počtem hráčů do pole. O osudu utkání už bylo rozhodnuto v první třetině, kterou Zubři vyhráli jasně 6:0 a to ještě řadu dalších gólových šancí neproměnili. Soupeř ovšem také chvílemi zlobil, ale Zubři své vedení dokázali postupně navyšovat. Gólovou smršť přinesl i závěr zápasu, kdy se Přerov během necelých dvou minut trefil ještě čtyřikrát a nakonec si připsal nejvyšší výhru v dosavadním průběhu sezóny. Zítra Zubři od 11 hodin hostí doma Hodonín a sezónu 2010/2011 uzavřou příští pátek zápasem v Šumperku.
34.kolo, pátek 4.3.2011
HC ZUBR Přerov - HK Karviná
15:2
(6:0, 3:1, 6:1)
Branky a nahrávky: 4. Řezáč (Gremlica, Mašíček), 7. M. Kratochvíl (Š. Kratochvíl), 9. Šnirc (Š. Kratochvíl, Andrýsek), 12. Š. Kratochvíl (Šnirc), 17. Gremlica (Řezáč), 19. M. Kratochvíl (Šnirc), 21. Fibrich (Adámek), 22. Šnirc (Š. Kratochvíl), 30. Rajnoch (Řezáč), 43. Zbořil (Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl), 51. Šnirc (Tomiga), 56. Fibrich (Adámek), 56. Š. Kratochvíl (Andrýsek), 57. Řezáč (Gremlica), 57. Gremlica - 27. Derkowski (M. Orság, Majda), 47. Derkowski (Ciupa). Rozhodčí: Dědek - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 10:6. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 10:1, 10:2, 15:2.
Loučka - Kostiha, Adámek, Zbořil, Andrýsek, Mašíček, Tomiga - Čelko, Rajnoch, Fibrich - M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl, Šnirc - Novák, Řezáč, Gremlica
Turšner - Staš, R. Orság, Ciupa, M. Orság, Sládek, Seroiszka, Noga, Derkowski, Wojaczek, Majda