Starší dorost: Zubři prolomili sérii neúspěchů, v Orlové vyhráli 4:1

O r l o v á – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov po pěti nevydařených zápasech znovu naplno bodovali. Stalo se tak ve včerejším utkání v Orlové, které naši hokejisté vyhráli přesvědčivě 4:1. Zubři měli zápas po celou dobu pod kontrolou a soupeře do většího tlaku prakticky nepustili. Na dva góly přerovského týmu sice domácí Olejáři reagovali v poslední minutě první třetiny využitou přesilovkou, ale krátce po změně stran Zubři znovu ve skóre odskočili a v závěru druhé třetiny přidali čtvrtý gól. Závěrečné dějství už žádný zápis do střelecké listiny nepřineslo a tak se starší dorost po třech týdnech mohl těšit z dalšího vítězství. Navázat na vydařený zápas může už v neděli, kdy bude od 14:00 v rámci předehrávky 32. kola na domácím ledě hostit Frýdek-Místek.
31.kolo, pátek 4.2.2011
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
1:4
(1:2, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 20. A. Weisser (Divoký) - 10. M. Kratochvíl (Šnirc), 14. Rajnoch (Zbořil, Gazda), 22. Rajnoch (Malínek, Gazda), 39. Gazda (Janás, Andrýsek). Rozhodčí: Šeděnka - Urbánek, Kopřiva. Vyloučení: 4:5, navíc Adámek (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
Šrámek - Masarovič, F. Weisser, A. Weisser, Lenomar, Janíček, Frait, Divoký, Vysloužil, Mihal, Wolek, Dubnický, Štula, Mikulenka, Maczurek
Mánek - Kostiha, Adámek, Andrýsek, Zbořil, Švrček, R. Šťastný, Kundrátek, Klusal - Janás, Řezáč, Fibrich - Rajnoch, Gazda, Malínek - Novák, Šnirc, M. Kratochvíl - Gremlica, Karola