Starší dorost doma neudržel vedení a s Prostějovem jen remizoval

P ř e r o v – Během tohoto víkendu se starší dorost usadil v domácím prostředí, kde měl na programu dva zápasy. V pátek po hodně nevydařeném vystoupení prohrál se Šumperkem a tak si chtěl spravit chuť a náladu v dnešním derby s Prostějovem. První třetina bitvy s Jestřáby naznačila, že by se to mohlo podařit. Zubři si totiž i v oslabené sestavě vypracovali pěkný třígólový náskok. Jenže soupeř od druhé části hry zabral a nekompromisně potrestal fauly domácích. Při nástupu do třetí periody už bylo skóre jen 3:2 a Jestřábům se navíc podařilo i potřetí v přesilové hře udeřit. V závěru derby měli domácí ještě několik nadějných šancí, ale vedení už se jim nepodařilo vrátit zpět na svoji stranu.
28.kolo, neděle 23.1.2011
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
3:3
(3:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. M. Kratochvíl, 12. Š. Kratochvíl (Šnirc, Andrýsek), 18. Gazda (D. Šťastný) - 32. Očenášek (Dočkal), 40. Kaluža (Prokop, Štindl), 46. Dočkal (Dufka, Očenášek). Rozhodčí: Přikryl - Bryška, Novák. Vyloučení: 7:5, navíc Zezula (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 83. Průběh utkání: 3:0, 3:3.
Zemanovič - Švrček, Adámek, Mašíček, Zbořil, Andrýsek, R. Šťastný, Klusal, Tomiga - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Janás, Řezáč, Fibrich - Š. Kratochvíl, Šnirc, M. Kratochvíl
Vysloužil - Kaluža, Brančík, Dufka, Sekanina, Konečný, Vybíral, Peška, Prokop, Štindl, Zezula, Zedník, Dočkal, Očenášek, Schejbal, Koranda, Langer