Starší dorost uhrál v Prostějově hubenou remízu 1:1

P r o s t ě j o v – Liga starších dorostenců se dnes přehoupla do své druhé poloviny a kolotoč zápasů pokračuje dál. Přerovští Zubři po sérii výher v pátek zaváhali v Šumperku a tak chtěli nepodařený výkon napravit v Prostějově. To se ale nakonec našim hráčům nepodařilo, když si po hubené remíze 1:1 mužstva Jestřábů a Zubrů polepšila o jeden bod. V prvních dvou třetinách si mírnou aktivitu udržoval Přerov, ale při několika nadějných šancích neměl štěstí v koncovce. Promrzlí diváci se prvního gólu dočkali až na začátku třetí třetiny, kdy Jestřábi využili přesilovou hru. Zubři dokázali najít odpověď deset minut před koncem krásnou střelou Davida Šťastného. Domácí mohli ještě v závěru o remízu přijít, protože Přerov měl k dispozici dvě přesilovky, ale ty bohužel nedokázal zužitkovat.
19.kolo, neděle 5.12.2010
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
1:1
(0:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 44. Zezula (Štindl) - 50. D. Šťastný (Rajnoch). Rozhodčí: Coufal - Held, Pospíšil. Vyloučení: 4:5, navíc Školoud (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Průběh utkání: 1:0, 1:1.
Kyša - Kaluža, Brančík, Dufka, Sekanina, Konečný, Arnošt, Vybíral, Peška, Štindl, Matoušek, Zezula, Zedník, Dočkal, Jurník, Propkop, Koranda, Schejbal, Očenášek, Mašek, Pán
Zemanovič - Běhal, Kostiha, Mašíček, Švrček, Andrýsek, Zbořil, R. Šťastný, Novák - D. Šťastný, Rajnoch, Fibrich - Řezáč, Gazda, Malínek - Školoud, Dostálek, Čelko - Š. Kratochvíl, Šnirc, M. Kratochvíl