Starší dorost po sérii výher utkání v Šumperku nezvládl

Š u m p e r k – Starší dorostenci měli v pátek v podvečer na programu hodně náročné utkání v Šumperku a po devíti zápasech tentokrát vyšli bodově naprázdno. Draci do utkání nasadili velmi silnou sestavu, Přerov naopak musel několik hráčů z kádru postrádat. I přesto první třetina patřila jednoznačně Zubrům, kteří si vytvořili velký tlak, avšak řadu gólových šancí nedali. Soupeř v závěru třetiny z ojedinělé akce skóroval a na začátku druhé části přidal další trefu. Poté se Šumperk hodně uklidnil a dokázal potrestat řadu chyb a nedůrazu v přerovské obraně. V závěru druhé třetiny sice přišlo po gólu Švrčka snížení stavu, ale Zubři v poslední minutě nevyužili přesilovku pět na tři, které je mohla dostat zpět do hry. Další snaha Přerova o zdramatizování zápasu už pak byla zmařena pátým gólem Draků.
18.kolo, pátek 3.12.2010
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
5:1
(1:0, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Horváth (Navrátil), 22. Langr (Nedopil, Vepřek), 27. Kovář (Gewiese), 32. Nevrlý (Řehák), 45. Chytil (Langr, Gewiese) - 36. Švrček (D. Šťastný). Rozhodčí: Klapetek - Matěj, Rychlý. Vyloučení: 7:9, navíc Malínek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
Hoffmann - Navrátil, Feledík, Vepřek, Nemeškal, Horváth, Řehák, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Hradil, Gewiese, Kastner, Blaháček, Maška, Nevrlý
Mánek - R. Šťastný, Kostiha, Švrček, Mašíček, Zbořil, Andrýsek - Čelko, Rajnoch, D. Šťastný - Malínek, Gazda, Řezáč - M. Kratochvíl, Fibrich, Hradil - Novák, Šnirc, Š. Kratochvíl