Starší dorostenci doma vysoko porazili Karvinou

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov se radují z dalšího vítězství. Po úspěchu v Opavě mají na programu dva domácí duely a první z nich odehráli včera s předposlední Karvinou. O tom, že bodové konto Zubrů bude opět bohatší bylo rozhodnuto už během první třetiny, kdy Přerov svému soupeři nasázel pět gólů a navíc nevyužil spoustu dalších šancí. Ve druhé části však Zubři polevili a Karviná se dvakrát dokázala zapsat do střelecké listiny. V závěrečné části už ale tempo hry znovu diktovali domácí a dalšími třemi góly rozhodli o svém vysokém vítězství 9:2. Dalším soupeřem starších dorostenců bude už zítra od 11 hodin znovu na domácím ledě Hodonín.
16.kolo, pátek 26.11.2010
HC ZUBR Přerov - HK Karviná
9:2
(5:0, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 1. D. Šťastný (Čelko), 2. Fibrich (Řezáč), 9. Řezáč (Fibrich), 13. Janás (Gazda), 18. D. Šťastný (Rajnoch), 28. Fibrich, 41. D. Šťastný (Rajnoch), 43. Rajnoch (D. Šťastný), 56. Gazda (Janás) - 22. M. Orság, 35. Majda (Jilich). Rozhodčí: Doležel - Cik, Kratochvíl. Vyloučení: 8:10, navíc Mašíček (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 9:2.
Zemanovič (21. Loučka) - Kostiha, Adámek, Mašíček, Švrček, Andrýsek, Zbořil, Tomiga, R. Šťastný - D. Šťastný, Rajnoch, Čelko - Janás, Gazda, Malínek - Fibrich, Řezáč, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Šnirc, Novák
Noga - Juřík, R. Orság, Plhoň, Kurovský, M. Orság, Sládek, Brél, Tkáč, Derkowski, Jilich, Václavík, Wojaczek, Majda