Starší dorost doma s přehledem porazil Frýdek-Místek

P ř e r o v – Starší dorostenci měli dnes na programu poslední utkání před reprezentační přestávkou a dokázali potvrdit dobré výsledky z posledních zápasů. V duelu s Frýdkem-Místkem si přerovští Zubři vypracovali už v první třetině dvougólové vedení a soupeře do výraznějších šancí nepouštěli. Ve druhé třetině přidali další gól a v závěrečném dějství velmi rychle odmítli jakékoliv komplikace s výsledkem. Během minuty se Zubři trefili ještě dvakrát a soupeři po jednoznačném výsledku 5:0 vrátili necelé tři týdny starou porážku. Přerovští starší dorostenci tak sérii vítězných utkání rozšířili už na šest v řadě a po pauze se pokusí další body získat v Opavě. Na domácím ledě se představí až v pátek 26. listopadu v utkání s Karvinou.
14.kolo, neděle 7.11.2010
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
5:0
(2:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. D. Šťastný (Běhal), 16. Běhal (Adámek), 29. Gazda (D. Šťastný, Rajnoch), 42. Kostiha (Malínek), 43. Čelko (D. Šťastný). Rozhodčí: Doležel - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Průběh utkání: 5:0.
Mánek - Běhal, Adámek, Kostiha, Švrček, Mašíček, Andrýsek - D. Šťastný, Rajnoch, Čelko - Janás, Gazda, Malínek - Šnirc, Školoud, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Řezáč, Fibrich
Třeštík (42. Horváth) - Vašut, Hamhalter, Beinstein, Blažek, Gavlas, Mamula, Vacula, Jakubowski, Kuraský, Čahoj, Bernát, Volný, Fojtík, Vančo-Minařík, Strkač