Starší dorost díky výborné třetí třetině přivezl z Orlové výhru

O r l o v á – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov pokračují v dobrých výsledcích a sběru bodů. Ty z Orlové jsou ale pro Zubry hodně cenné. Přerov chtěl v utkání potvrdit roli favorita, ale dlouho se mu to nedařilo. V první třetině měl sice převahu, avšak narážel na dobrou obranu soupeře. Jeho nevýrazný výkon pokračoval i ve třetině druhé a domácí si navíc z několika šancí vypracovali dvoubrankové vedení. Přerovu pomohly až změny v sestavě a proměněné trestné střílení ve třetí části. Po gólu na 2:1 Zubři ještě více ožili a díky bojovné hře se dočkali vyrovnání. Tři minuty před koncem navíc další trefou stav zápasu otočili a těsné vítězství pak ubránili v závěrečné hře domácích Olejářů bez gólmana. Poslední utkání před reprezentační pauzou odehraje Přerov v neděli od 11 hodin doma s Frýdkem-Místkem.
13.kolo, pátek 5.11.2010
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
2:3
(0:0, 2:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 31. Majola (Chamrád), 33. Balner (Frait) - 47. Janás (z trestného střílení), 52. Rajnoch (D. Šťastný), 57. Kostiha (D. Šťastný). Rozhodčí: Czubaj - Hrubec, Moravec. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
Šrámek - Česlík, Sikora, F. Weisser, A. Weisser, Balner, Dýrr, Majola, Rimel, Mihal, Frait, Florek, Lenomar, Vysloužil, Wolek, Maczurek, Mikulenka, Matějek, Masarovič, Chamrád
Zemanovič - Adámek, Kostiha, Švrček, R. Šťastný, Andrýsek, Zbořil, Klusal - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Janás, Řezáč, Čelko - Fibrich, Rajnoch, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Šnirc, Novák