Starší dorost: Bojovný výkon přinesl Zubrům výhru nad Šumperkem

P ř e r o v – Starší dorostenci se konečně dočkali vítězství také na domácím ledě. Přesně po dvou týdnech se Zubři znovu představili před vlastním publikem. Jejich soupeřem byl v posledním kole úvodní čtvrtiny základní části hodně nepříjemný Šumperk, který atakuje v tabulce nejvyšší pozice. Přerovští starší dorostenci ale tentokrát výborně zabojovali a soupeře nakonec přehráli v poměru 3:1. Jejich výhra se ale nerodila lehce. Z dvoubrankového vedení Zubrů dokázali mladí Draci ve druhé třetině polovinu umazat, ale podruhé už brankáře Mánka nepřekonali. Naopak Zubři čtyři minuty před koncem přidali třetí gól a po závěrečné siréně tak mohli oslavit první letošní výhru doma. Navázat na dobrý výsledek může starší dorost už v neděli opět doma. Od 11 hodin totiž bude soupeřit s Prostějovem.
9.kolo, pátek 22.10.2010
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. D. Šťastný (Gazda), 28. Malínek (Fibrich), 56. Rajnoch (Š. Kratochvíl, Fibrich) - 31. Řehák. Rozhodčí: L. Klimecký - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 5:7, navíc Hoffmann (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
Mánek - Kostiha, Adámek, Mašíček, Švrček, Andrýsek, R. Šťastný, Zbořil, Klusal - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Janás, Řezáč, Čelko - Fibrich, Rajnoch, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Šnirc, Novák
Hoffmann - Navrátil, Gewiese, Feledík, Blaháček, Vepřek, Horváth, Řehák, Žalčík, Langr, Nevrlý, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Maška, Stanislav, Kovář, Hradil