Starší dorost venku opět úspěšný, v Hodoníně zvítězil vysoko 9:2

H o d o n í n – Starší dorost HC ZUBR Přerov si i nadále drží stoprocentní úspěšnost na ledě soupeřů. Zubři v současné době absolvují sérii zápasů venku a po vysoké výhře v Karviné si připsali jasné vítězství také v Hodoníně. Tam přerovští hráči položili základy k zisku bodů už v první třetině, kdy si vypracovali pětibrankový náskok. Smršť gólů ale jakoby Zubry až příliš uklidnila a tak na chvíli převzal iniciativu soupeř. Mladí Drtiči ale z aktivnější hry vytěžili jen jeden gól a v závěru druhé třetiny Zubři své vedení ještě navýšili. Třetí dějství se hrálo spíše už jen z povinnosti a skóre v něm ještě více narostlo. Starší dorostenci nakonec získali do tabulky další dva body za vysokou výhru v Hodoníně 9:2.
8.kolo, neděle 17.10.2010
SHKM Hodonín - HC ZUBR Přerov
2:9
(0:5, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 31. Janota (Juránek), 55. Tomi (Charvát) - 6. Adámek (D. Šťastný, Běhal), 8. Janás (Čelko, Řezáč), 10. D. Šťastný (Gazda), 10. Janás (Čelko), 12. Rajnoch (M. Kratochvíl), 38. Gazda (Malínek), 39. M. Kratochvíl (Fibrich), 48. Rajnoch (Švrček), 59. Šnirc (Zbořil, Novák). Rozhodčí: Škach - Bryška, Novák. Vyloučení: 5:11, navíc Čelko (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8, 2:8, 2:9.
Blažek (10. Luner) - Vanek, Hlavačka, Juránek, Polák, Bílek, Horinka, Ferenčák, Charvát, Výmola, Rauš, Tomi, Janota, Buřič, Duchoslav, Adamec
Zemanovič - Adámek, Běhal, Mašíček, Švrček, Andrýsek, Zbořil, Klusal, R. Šťastný - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Janás, Řezáč, Čelko - Fibrich, Rajnoch, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Šnirc, Novák