Starší dorost s Opavou těsně prohrál a na první domácí výhru stále čeká

P ř e r o v – Další zápas na domácím ledě odehráli včera starší dorostenci HC ZUBR Přerov. V předehrávce šestého kola se střetli s Opavou a bohužel ani na třetí pokus nedokázali doma zvítězit. Zubři si stejně jako v minulých zápasech ve své hale vypracovali velké množství šancí, které však nedokázali úspěšně zakončit. Soupeř se dostal v první třetině duelu do vedení, ale Zubři ještě do sirény odpověděli a ve druhé třetině se jim dokonce podařilo skóre obrátit. Další spousta šancí už však zůstala nevyužitá a tak soupeř domácí hráče potrestal dvěma lacinými góly. V závěrečné části Zubři chtěli utkání zvrátit, soupeře jednoznačně přestříleli, ale nepříznivý stav 2:3 už se nezměnil. Starší dorost nyní čeká série tří zápasů venku. Doma se představí až v pátek 22. října, kdy bude hostit Šumperk.
6.kolo, pátek 8.10.2010
HC ZUBR Přerov - HK Opava
2:3
(1:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Rajnoch (Zbořil), 27. Malínek (Š. Kratochvíl) - 7. Ježek (Harazim), 31. Březina (Hudeček), 38. Březina (Mikuda). Rozhodčí: Doležel - P. Dučák, Poláček. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
Mánek - Mašíček, R. Šťastný, Kostiha, Adámek, Zbořil, Andrýsek, Švrček, Klusal - Fibrich, Řezáč, Janás - Malínek, Gazda, Š. Kratochvíl - M. Kratochvíl, Rajnoch, D. Šťastný - Novák, Šnirc, Minařík
Kober - Bendík, Humplík, Hon, Slavík, Beneš, Ježek, Hudeček, Harazim, Březina, Cios, Fajkus, Klapetek, Rohovský, Chvěja, Gulda, Mikuda, Lichý