Starší dorost: Zubři v dohrávce ve Frýdku-Místku těsně prohráli

F r ý d e k - M í s t e k – Sérii tří zápasů v řadě na půdě soupeřů uzavřeli přerovští starší dorostenci dnes ve Frýdku-Místku. Na rozdíl od předchozích dvou zápasů se jim ale tentokrát nedařilo a poprvé v letošní sezóně venku padli. Zubři sice vstřelili rychlý gól, odpověď na něj však byla od domácích blesková a navíc do přerovské klece poté zamířily ještě další dva puky. Obrat ve skóre ale Zubry nepoložil a po pěkných akcích bylo ještě v první třetině vyrovnáno. Druhá perioda přinesla jen jedinou přesnou trefu domácích a ta byla zároveň i poslední v celém zápase. Zubři už poté branku Frýdku-Místku dobývali marně a po porážce 3:4 tak zbytečně ztratili další body. Napravit zaváhání může přerovský starší dorost už v pátek, kdy doma uzavře první čtvrtinu základní části zápasem se Šumperkem.
5.kolo, středa 20.10.2010
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
4:3
(3:3, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Beinstein (Mach), 11. Beinstein (Mach), 14. Jakubowski (Mamula, Valíček), 32. Vacula (Matěj) - 3. D. Šťastný (Gazda), 14. Rajnoch (Fibrich), 15. Běhal (D. Šťastný). Rozhodčí: J. Jeřábek - Hrubec, Moravec. Vyloučení: 4:6, navíc Rajnoch (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.
Baldík - Blažek, Hamhalter, Vašut, Gavlas, Fojtík, Beinstein, Bernát, Vacula, Vančo-Minařík, Čahoj, Lapčík, Mach, Jakubowski, Mamula, Kurajský, Ďuriček, Valíček, Matěj, Alina
Zemanovič - Běhal, Adámek, Mašíček, Švrček, Andrýsek, Zbořil, R. Šťastný, Klusal - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Šnirc, Řezáč, Čelko - Fibrich, Rajnoch, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Novák