Starší dorost doma opět na výhru nedosáhl, s Orlovou remizoval 3:3

P ř e r o v – Starší dorostenci se podruhé v letošní sezóně představili na domácím ledě. Zatímco venku byli v obou zápasech stoprocentně úspěšní, tak doma zbytečně ztratili další bod. Zubři hostili Orlovou a v utkání nakonec remizovali 3:3. V první třetině měl Přerov velkou převahu, dal sice dva góly, ale z obrovské spousty šancí jich mohl přidat ještě více. Špatná koncovka Zubrů pokračovala i ve druhé části a tak pro ně přišel velký trest. Soupeř totiž v rozmezí tří minut srovnal na 2:2 a začínalo se znovu. Na začátku závěrečného dějství se domácí sice znovu ujali vedení, ale ani tentokrát jim nadějný stav nevydržel. Pět minut před koncem Orlová opět vyrovnala a zajistila tak dělbu bodů.
4.kolo, pátek 1.10.2010
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
3:3
(2:0, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Minařík (Š. Kratochvíl), 20. Rajnoch (Čelko, D. Šťastný), 45. Šnirc (Janás) - 31. Florek (Maczurek), 34. Wolek (Maczurek), 55. Mihal (Maczurek). Rozhodčí: Libiger - Adamec, Štěpán. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3.
Mánek - Kostiha, Adámek, Mašíček, Klusal, Andrýsek, Tomiga, Švrček, Zbořil - Janás, Gazda, Malínek - D. Šťastný, Rajnoch, Čelko - Š. Kratochvíl, Minařík, M. Kratochvíl - Šnirc, Řezáč, Fibrich
Šrámek - Chamrád, Masarovič, F. Weisser, A. Weisser, Štula, Janíček, Majola, Divoký, Přívara, Mihal, Wolek, Florek, Lenomar, Frait, Vysloužil, Derkowský, Maczurek