Starší dorost: Zubři rozehráli ligovou soutěž výhrou v Prostějově

P r o s t ě j o v – Zatímco jiné mládežnické týmy už v uplynulých dnech odehrály první mistrovské zápasy nové sezóny, tak starší dorostenci svoji prvoligovou soutěž otevřeli až dnes. Zubři se v úvodním kole ligy představili na ledě Jestřábů z Prostějova, odkud si domů přivezli výhru 6:2. K prvním bodům se přerovští hráči propracovali díky dobrému kolektivnímu výkonu a také obětavé obraně během dvou oslabení tři na pět. Přerov sice během druhé třetiny ztratil vedení o dva góly, ale soupeři bleskově zasadil další úder, ze kterého se už nevzpamatoval. Ve poslední třetině nakonec Zubři přidali ještě další tři góly a stejně jako loni zahájili ligové boje výhrou.
1.kolo, neděle 19.9.2010
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
2:6
(0:1, 2:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 29. Skokánek (Peška), 37. Jurník - 16. Malínek (Čelko), 24. Gazda (D. Šťastný), 38. D. Šťastný (Gazda, Malínek), 43. Janás (R. Šťastný), 51. Šnirc (Dostálek), 54. Adámek (Gazda). Rozhodčí: Dědek - Held, Trunečka. Vyloučení: 7:10, navíc Adámek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:6.
Kyša - Kaluža, Arnošt, Brančík, Konečný, Peška, Sekanina, Nazad, Vybíral, Matoušek, Štindl, Tomek, Dočkal, Jurník, Zedník, Skokánek, Očenášek, Pán
Zemanovič - Kostiha, Adámek, Mašíček, R. Šťastný, Švrček, Andrýsek, Tomiga, Zbořil - D. Šťastný, Gazda, Malínek - Janás, Řezáč, Čelko - Dostálek, Šnirc, M. Kratochvíl - Š. Kratochvíl, Minařík, Novák