34.kolo, neděle 13.3.2011
HC Olomouc - HC ZUBR Přerov
9:0
(2:0, 5:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Zbořilák (Markl), 19. Majer (Vrána), 21. Vrána (Markl), 27. Horák R. (Čamek, Beták), 35. Kropáč (Majer, Kočiřík), 37. Majer (Vrána), 40. Augustin (Konečný, Zbořilák), 46. Galeta (Augustin), 51. Augustin (Minařík, Konečný) . Rozhodčí: ---. Vyloučení: 4:10. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: ---. Střely na branku: --:--. Průběh utkání: 9:0.
Málek – Kropáč, Nesvadba, Rašner, Zbořilák, Majer, Horák R., Pokora – Vrána, Konečný, Augustin (C), Minařík, Markl, Kočiřík, Čamek, Dittrich, Galeta, Beták.
Grigárek – Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Grygera – Gremlica (C), Lisa, Václavíček, Němec, Medek, Fuksa, Novák, Ministr, Jančařík.

Svou cestu za výhrou domácí nastartovali v polovině první části. Ránu Tomáše Zbořiláka zastavila až síť v přerovské kleci. Do přestávky se Mora trefila ještě jednou. Lehké nahození Lukáše Majera od modré skončilo k údivu všech v Grigárkově brance.

Na začátku prostřední třetiny navyšovali Kohouti své vedení už na tři nula. Po pěkné kombinaci při přečíslení dva na jednoho doklepával kotouč do odkryté svatyně Marek Vrána. Poté další gól od modré přidal Robert Horák.

Autorem páté trefy Olomouce byl zapsán Jan Kropáč, jehož teč Majerovy střely skončila až za Grigárkovými zády. Dalším úspěšným střelcem byl opět Lukáš Majer, který se prosadil z oblíbeného místa domácího týmu tohoto utkání, z modré čáry. Těsně před druhou sirénou se po rychlé akci domácích mohl z gólu radovat Vojtěch Augustin.

Poslední dvě branky vstřelili Patrik Galeta a Vojtěch Augustin. První tvrdou ranou z mezikruží nedal hostujícímu gólmanovi šanci, druhý z brankoviště dorážel nahozený kotouč zpoza přerovské svatyně. Kohouti si tak jasnou výhrou připsali povinné tři body.