Zachráněný mladší dorost prohrál vysoko s Havířovem

P ř e r o v - Zubři dnes nastupovali k mistrovskému zápasu opět po 14 dnech a jejich soupeřem byl Havířov, u nějž se jim na počátku roku podařilo vybojovat bod. Dnes už hráli s jistotou záchrany, protože Šumperk na ně ztrácí 14 bodů a už měl hrát jen 4 zápasy. Zubři hrající už bez motivace se téměř vůbec nedostávali do šancí, velmi špatně bránili a nejlepší den neměl ani přerovský brankář Trelc, který se nechal vystřídat až po 11.gólu. V první polovině zápasu rozhodčí Lakomý nevyloučil ani jednoho hráče a stav byl po ní 1:4, ve druhé polovině se ale hra přitvrdila a přibližně v půli poslední třetiny přišla z holí havířovských hráčů smršť v podobě 6 gólů do přerovské sítě během pouhých 4 minut. A tak dnes Zubři s Havířovem inkasovali ostudný debakl 2:12.
32.kolo, neděle 6.3.2011
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
2:12
(0:4, 1:2, 1:6)
Góly: 22.Medek (Lisa), 53.Karola (Gremlica) - 5.Fejko (Kotala), 11.Kotala (Kalus), 16.Synek (Chroboček), 19.Polak R. (Potočný), 33.Synek (Chroboček), 34.Kurovský, 49.Bednář (Fejko), 49.Šmíd, 51.Bednář (Kalus, Fejko), 52.Potočný (Šmíd), 52.Carbol (Synek), 53. Bednář (Fejko) Rozhodčí: Lakomý - Dučák, Dohnal. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:4,1:4, 1:12, 2:12.
Trelc (52.Obadálek) - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec , Medek, Siegel, Vlach, Novák, Smolka
Vrána - Heinzl, Kalus, Bahounek, Chroboček, Potočný, Gawlas, Polak E., Šmíd, Kotala, Carbol, Synek, Fejko, Bednář, Polak R., Kurovský