Mladší dorost doma porazil Opavu

P ř e r o v - Cílem mladšího dorostu Zubrů bylo v dnešním zápase zvítězit. Velké nasazení na něm bylo proto vidět celý zápas. V první polovině zápasu však měl navrch soupeř z Opavy. Byl rychlejší a vytvářel si více šancí. Zubry ale držel nad vodou vynikajícím výkonem brankář Trelc. Naopak Zubři dokázali v 1.třetině své největší šance využít a tak se během ní ujali vedení 2:0. Ve 2.třetině sice hosté vyrovnali skóre, ale od poloviny zápasu Zubři pro změnu vyrovnali hru a vytvářeli si velké šance i oni. Pouhých 25 sekund po vyrovnání se tak ujali zase vedení 3:2 a za další 2 minuty proměnili i trestné střílení za faul na Karolu, který se dostal do sólového nájezdu. Ve 3.třetině si hosté v 52.min. sami při ponechané výhodě dali nechtě gól do své prázdné branky a rozhodli tak definitivně o vítězství Zubrů 5:2.
27.kolo, neděle 30.1.2011
HC ZUBR Přerov - HK Opava
5:2
(2:1, 2:1, 1:0)
Góly: 7.Gremlica (Karola), 15.Karola (Grygera), 35.Medek (Padalík), 16.Karola (z trest.stř.), 53.Kundrátek - 16.Beneš (Hula), 35.Krupa (Heider, Ondruch). Rozhodčí: Dohnal - Zatloukal, Navrátil. Vyloučení: 12:6, navíc Vaclavíček (Přerov) a Ondruch (Opava) 10 min. OT. Využití : 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
Trelc - Běhal, Kundrátek, Duda Vyhňák, Gremlica, Lisa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Medek, Fuksa, Siegel, Vlach, Grygera, Žůrek, Tomaník
Urbisch - Štrbík, Volf, Hlaváček, Fajkus, Heider, Rybka, Hlista, Hula, Klapetek, Ondruch, Krupa, Beneš, Blaževič, Borunský