Mladší dorost i ve druhém extraligovém utkání vysoko prohrál

P ř e r o v – Mladší dorostenci HC ZUBR Přerov, kteří jsou v extraligové soutěži nováčkem, dostali i ve druhém kole od svého soupeře pořádně naloženo. Na domácím ledě hostili mužstvo RT Torax Poruba a inkasovali stejný počet gólů, jako v minulém týdnu ve Vítkovicích. O osudu zápasu už bylo rozhodnuto v jeho úvodních minutách, kdy porubští sázeli do přerovské branky jeden gól za druhým. První třetina skončila vítězstvím Poruby 5:1 a stejný poměr branek měla i prostřední část hry. Závěrečná perioda se už hrála víceméně jen z povinnosti. Mladší dorostenci Poruby si na konec z Přerova odvezli všechny tři body za hladké vítězství 13:3. Hned pět gólů zaznamenal na ledě Zubrů porubský útočník Martin Csomor.
2.kolo, neděle 12.9.2010
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
3:13
(1:5, 1:5, 1:3)
Branky a nahrávky: 12. Gremlica (Lisa), 36. Lisa (Václavíček), 58. Karola - 1. Csomor (Gelnar), 3. Gelnar (Csomor), 4. Havránek (Kropka), 8. Csomor (Gelnar, Pěnčík), 15. Csomor, 27. Csomor (Rataj, Krupka), 31. Rataj (Pěnčík), 33. Robin Gola (Rataj), 35. Robin Gola (Rataj), 36. Csomor (Gelnar), 42. Patrik Gola (Robin Gola), 53. Rataj (Kropka), 58. Stupka. Rozhodčí: Dohnal - Zatloukal, Kika. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:9, 2:9, 2:12, 3:12, 3:13.
Málek (4. Grigárek) - Běhal, Kundrátek, Duda, Vyhňák, Daniš, Červínek, Gremlica, LIsa, Václavíček, Karola, Němec, Padalík, Fuksa, Siegel, Vlach, Novák, Ministr
Maček - Balcar, Demel, Hranoš, Pitřík, Sikora, Štěpán, Trefil, Csomor, Gelnar, Patrik Gola, Robin Gola, Gřeš, Havránek, Kropka, Mládek, Pěnčík, Rataj, Seget, Stupka