Vstup do druhé půle nadstavby se nevydařil, mladší dorost doma padl s Havířovem

P ř e r o v – Nadstavbová část ELIOD Extraligy mladšího dorostu se v rychlém tempu přelila přes svoji polovinu. Zatímco první začali Zubři doma s Havířovem vítězně, tu druhou nikoliv. O tom, že všechny body poputují k soupeři, rozhodla především druhá třetina, ve které Přerov hned čtyřikrát inkasoval. Síly na zvrat už pak modrožlutí nenašli a svému protivníkovi podlehli o čtyři góly.
29.kolo, sobota 27.1.2018
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
2:6
(0:1, 1:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 31. Chytil (Ryšavý, Šilhavý), 60. Tarnoczy (Šilhavý, Ryšavý) – 10. Adámek (Mastič, Jedlička), 21. Adámek (Jedlička, Bochnak), 25. Mastič (Byčkov, Čempel), 26. Bochnak (Jedlička), 40. Čempel (Bochnak, Jedlička), 44. Bochnak (Koubek, Adámek). Rozhodčí: Antonín – Kučera, Sedlák. Vyloučení: 6:6, navíc Kleniar (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 15:44. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.
Postava – Koblížek, Zábranský, Holík, Štíbr, Kolařík, Ryšavý, Hlávka, Kleniar, Kuncek, Juřička, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Šilhavý
Pawlas – Topolanský, Černý, Frančiak, Koubek, Zmarzlák, Pavlačka, Jedlička, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth