Mladší dorost po třech výhrách padl, domácí souboj s Porubou rozhodla druhá třetina

P ř e r o v - Mladší dorost pokračuje v cestě nadstavbovou částí ELIOD Extraligy. Ve čtvrtek na domácím kolbišti hostil nepříliš oblíbenou Porubu, s níž letos ze čtyř zápasů vyhrál jen ten první. A ani tentokrát se Zubrům nedařilo. Přerované v oslabené sestavě doplatili na špatnou druhou třetinu, ve které tým z Ostravy třikrát během krátké chvíle skóroval. Třetí perioda sice patřila domácím, kteří svého soupeře hodně zatlačili a v celkovém součtu i výrazně přestříleli, ale dokázali jen snížit na konečných 1:3.
29.kolo, čtvrtek 26.1.2017
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
1:3
(0:0, 0:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 50. Ministr (Zeman, Tarnoczy) – 29. Becher (Anlauf, Pitucha), 31. Gajdoš (Häring), 32. Anlauf (Pitucha, Becher). Rozhodčí: Malota – Doležel, Novotná. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 93. Střely na branku: 43:21. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Postava – Šabršula, Kopeček, Vohrabal, Holík, Hlaváč, Zeman, Kolařík, Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Hanák, Tarnoczy, Štědrý
Mokrý – Havlík, Becher, Fabianczyk, Husák, Krátký, Gajdoš, Pitucha, Kotásek, Anlauf, Stodůlka, Häring, Bořuta, Boniatti