Mladší dorost zdolal béčko Olomouce a postupuje do extraligy!

U n i č o v – Do konce prvoligové soutěže mladších dorostenců sice ještě zbývá odehrát pět zápasů, ale situace okolo postupu Zubrů do extraligy už je vyřešena! Přerovský tým cestoval ve čtvrtek do Uničova, kde změřil síly s „béčkem“ Olomouce a soupeři opět nedal šanci. Svěřenci kouče Vladimíra Kočary postupně navyšovali svůj náskok, který byl po druhé třetině už pětigólový. Pak následovala další nadílka a domácí v závěru už obrovské manko pouze mírně korigovali. Vzhledem k porážce Prostějova v utkání s Novým Jičínem už Přerov nemůže být bodově dostižen, a tak se pro další sezónu 2013/2014 vrací zpět do extraligy. Gratulujeme!
27.kolo, čtvrtek 28.2.2013
HC Olomouc "B" - HC ZUBR Přerov
2:9
(0:1, 0:4, 2:4)
Branky a nahrávky: 49. Kolařík, 51. Kolařík - 20. Pochyla (Sirota, Peterka), 22. Petráš (Plášek), 25. Peterka (Blahunek, Zdráhal), 33. Pochyla (Blahunek), 38. Plášek, 41. Blahunek (Šťastný, Kubíček), 44. Blahunek (Pochyla), 46. Solař (Petráš), 46. Peterka (Zdráhal, Pochyla). Rozhodčí: Bičan - Loun, Vožda. Vyloučení: 7:8, navíc Kolařík (Olomouc "B") 10 minut osobní trest. Využití: 2:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 21. Střely na branku: 14:35. Průběh utkání: 0:9, 2:9.
Kořalka - Štreit, Murla, Kolařík, Janků, Výmola, Holínek, Hubáček, Adolf, Müller, Řečinský, Pudil, Vician, Přibylová
Schneider - Žůrek, Sedlák, Skříček, Sirota, Miklík, Válek, Kavka - Blahunek, Kubíček, Šťastný - Peterka, Pochyla, Zdráhal - Plášek, Solař, Petráš - Židlík