Mladší dorost zahájil druhou část soutěže výhrou 8:2

P ř e r o v - Druhou část soutěže zahájil mladší dorost zápasem s Frýdkem-Místkem. Vedení se ujali hned v 1.minutě překvapivě hosté. Zubři získali převahu sice teprve po několika minutách, byla už však trvalá. Soupeř ještě vzdoroval téměř do konce 1.třetiny. Vedení hostů smazali Zubři přibližně po 5 minutách z přesilovky, vedení se však i přes několik vyložených šancí dostali až ve 20.minutě. Ve 2.třetině už svou velikou převahu dokázali vyjadřit i gólově, skóre už postupně narůstalo a ještě nejméně stejné množství vyložených šancí Zubři zahodili. Ve 3.třetině se už zápas spíše dohrával. Osmibodový náskok Zubrů se díky výhře Prostějova nijak nezvýšil, hodně však může napovědět už další kolo, které se bude hrát až za 14 dnů, v němž se Zubři doma postaví právě proti nim.
23.kolo, neděle 27.1.2013
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
8:2
(2:1, 4:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Blahunek (Hradila, Kubíček), 20. Šťastný (Blahunek), 21. Kubíček (Šťastný), 29. Metelka (Peterka), 31. Pochyla (Skříček, Zdráhal), 36. Šťastný (Hradila, Kubíček), 42. Peterka (Kubíček), 52. Kubíček (Blahunek). Rozhodčí: Bičan - M.Navrátil, Řezáč. Vyloučení: 4:3 navíc Metelka (Přerov) 10 min. osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 7:1, 7:2, 8:2.
Kašpárek - Hradila, Blahunek, Kubíček, Žůrek, Pochyla, Navrátil, Solař, Klapal, Peterka, Válek, Sedlák, Sirota, Zdráhal, Metelka, Šťastný, Skříček, Horký
Zimmermann - Klimek, Brel, Flok, Kocháň, Dubčák, Fluksa, Pastor, Vláčil, Srníček, Válek, Adámek, Opletal, Sztwiertnia, Konečný, Bárta